Assassin’s Creed Valhalla Resmi Olarak Duyuruldu Assassin’s Creed Valhalla Resmi Olarak Duyuruldu
Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft’un sıkı bir hayran takipçisine sahip aksiyon serisinin bir sonraki bölümü olarak açıklandı. Yeni oyun dün BossLogic’in Viking döneminde geçen bir... Assassin’s Creed Valhalla Resmi Olarak Duyuruldu

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft’un sıkı bir hayran takipçisine sahip aksiyon serisinin bir sonraki bölümü olarak açıklandı. Yeni oyun dün BossLogic’in Viking döneminde geçen bir aksiyon macerası için karakter tasarımı ilk kez gösterildiği destansı sekiz saatlik canlı yayınla resmen ortaya çıktı.

Viking döneminde geçen bir Assassin’in Creed oyunu daha önce Ubisoft’un The Division 2 adlı oyununda ipucu olarak yerleştirilmişti. Şimdi asıl beklenen, sinematik bir fragmanın oyunun ana karakterini ve tam olarak geçtiği dönemi göstermesini bekleyebiliriz.

Assassin’s Creed Valhalla Origin ve Odyssey ile başlayan hikâyenin devamı olması bekleniyor. Ana serideki 20. oyun olacak olan Valhalla ile seride daha önce işlenmemiş olan Viking mitolojisine bir bakış atılacak. Görünüşe göre Layla Hassan’ın Isu medeniyetinden geri kalanları arayışı onu Mısır ve Yunanistan’dan sonra İskandinav yarımadasına kadar götürüyor.

Bugün TSİ 18:00’da yayımlanacağı duyurulan fragman ile kafalardaki soru işaretlerinin bir kısmının cevaplanacağını ummak çok yanlış olmaz. Ancak daha detaylı bilgiler için önümüzdeki günleri beklemek yerinde olacaktır.

Oynanışı hakkında daha detaylı bilgilerin ise mayıs ayında duyurulması beklenen Xbox Series X canlı yayınına denk getirileceği düşünülüyor. Salgın dolayısı ile E3 gibi büyük oyun fuarları iptal olduğundan dolayı bu tarz büyük duyuruların nasıl yapılacağı bir başka merak edilen konu olmakta.

PUBG Mobile Ramazan Ayına Özel Yeni Eşya ve EtkinliklerBerk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.