Assassin’s Creed: Valhalla’nın Piyasaya Çıkışı ile ilgili Detaylar Duyuruldu Assassin’s Creed: Valhalla’nın Piyasaya Çıkışı ile ilgili Detaylar Duyuruldu
(Haber Bülteni) Ubisoft, Assassin’s Creed: Valhalla’nın piyasaya çıkış planı kapsamında; hikaye odaklı iki büyük genişleme paketi ve özel bir görev içeren Sezon Kartını (Season... Assassin’s Creed: Valhalla’nın Piyasaya Çıkışı ile ilgili Detaylar Duyuruldu

(Haber Bülteni)

Ubisoft, Assassin’s Creed: Valhalla’nın piyasaya çıkış planı kapsamında; hikaye odaklı iki büyük genişleme paketi ve özel bir görev içeren Sezon Kartını (Season Pass)  tanıttı. Ek olarak tüm Assassin’s Creed: Valhalla oyuncuları; oyun içi etkinlikler ve festivaller, yeni yerleşim yeri binaları, servisler ve oyun modları içeren ücretsiz sezon içeriğine ulaşabilecek. Ubisoft’un eğitici Discovery Tour modu da 2021 yılında Assassin’s Creed Valhalla’da olacak.

Sezon Kartı ile, oyuncular yeni bölgeler ve hikayeler  keşfedecekler. Ek olarak Sezonlar ile yeni ücretsiz içeriklere de ulaşılabilecek. Assassin’s Creed: Valhalla’nın birinci sezonu 2020 Aralık ayında başlayacak ve her sezon üç ay boyunca devam edecek.

Sezon Kartı Nelerden Oluşuyor?

Assassin’s Creed: Valhalla Sezon Kartı, Assassin’s Creed Valhalla Gold, Ultimate ve Collector Editions içerisinde de mevcut olacak ve istenirse ayrı olarak da satın alınabilecek.

Kartın içeriği ise şu şekilde:

The Legend of Beowulf Görevi: Oyuncular bu özel görevde Beowulf efsanesinin arkasındaki korkunç gerçeği ortaya çıkaracaklar.

1.Genişleme Paketi – Wrath of the Druids (2021 İlkbahar): Bu yeni macerada, oyuncular İrlanda’ya seyahat ederek antik ve gizemli bir druid tarikatının üyelerini ve gizemlerini keşfedecekler. Lanetli ormanlardan ve büyüleyici mekanlardan geçerken Gaelic krallarını etkilemeye çalışacaklar.
2. Genişleme Paketi– The Siege of Paris (2021 Yaz): Bu macerada oyuncular, tarihi savaş mağlubu figürlerden biri olan Frankia ile Viking tarihinin en iddalı savaşlarından birini hayata geçirme şansı bulacaklar.

 

 

1.Sezon Aralık ayında aşağıdaki içerik ile birlikte çıkacak: 

-Oyuncuların yerleşimlerini büyütüp geliştirebilmeleri için yeni bir yerleşim alanı

-Geleneksel Viking Festivali

-Yeni bir oyun modu: River Raids

-Jomsviking özelliğine bir güncelleme geliyor; oyuncu Jomsviking’i ile XP kazanabilecek ve rütbesi artabilecek

-Son olarak her sezonda da mevcut olmak üzere yeni oyuncu yetenekleri, yeni silahlar ve ekipmanlar ve yeni kozmetik öğeler, viking yelkenlisi, at ve kuzgun da birinci sezonla birlikte geliyor.

2. Sezon Mart 2021’de bir takım yeni oyun modları, yeni Jomsviking güncellemesi, festivaller vb. ile birlikte gelecek. 3. Ve 4. Sezon ile ilgili detaylar da yakında paylaşılacak.

Assassin’s Creed: Valhalla tüm dünyada 10 Kasım’da piyasaya çıkacak ve Xbox X ve S Serilerinde, Xbox One, PlayStation 4 ve PC için Epic Games ve Ubisoftt Mağazalarında satışta olacak. 12 Kasım 2020’den itibaren ise konsolun çıkışıyla PlayStation 5’te olacak.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.