ASUS, “I Am ProArtist” Yarışmasını Duyurdu! ASUS, “I Am ProArtist” Yarışmasını Duyurdu!
ASUS, ASUS ProArt ürünlerini kazanma şansı elde etmek isteyen içerik yaratıcıları için “I am ProArtist” yarışmasını duyurdu. ASUS, “I Am ProArtist” Yarışmasını Duyurdu!

ASUS, ASUS ProArt ürünlerini kazanma şansı elde etmek isteyen içerik yaratıcılarını, en iyi orijinal 2D veya 3D dijital sanat eserlerini veya film kliplerini paylaşmaya davet ettiği dünya çapındaki “I am ProArtist” yarışmasını duyurdu. Sunulan ödüller arasında ProArt Display PA32UC, PA27AC, PA24AC, ProArt Station PA90, ProArt StudioBook Pro 17 ve Mini PC PB60G bulunuyor.

Katılma koşulları

18 yaş ve üstü tüm yetişkinler “I Am ProArtist” yarışmasına katılmaya hak kazanabilir. Her katılımcı, üç etkinlik kategorisinin (Gerçek Renk, Piksel Mükemmelliği ve Mighty Mini) her birine katılma hakkına sahip. Her faaliyet kategorisinin temel tasarım gereksinimleri şunlar:

  • Gerçek Renk (2D grafik tasarım): JPEG veya PNG formatında bir resim ya da grafik tasarım gönderin, boyut : 2560 x 1440, 5 MB’ı geçmeyecek şekilde.
  • Piksel Mükemmelliği (Film prodüksiyon): MP4 formatında bir film klibi gönderin (maksimum 20 saniye), 50 MB’ı geçmeyecek şekilde.
  • Mighty Mini (3D tasarım): JPEG veya PNG formatında 3D tasarım çalışmanızı gönderin, boyut : 2560 x 1440, 5 MB’ı geçmeyecek şekilde.

Katılımcıların ayrıca her gönderiyle birlikte bir hikaye paylaşması gerekiyor. Bu hikayenin, orijinal yaratılışın arkasındaki arka planı veya tasarım ilhamını özetlemesi şart.

Kazanma koşulları

Her etkinlik kategorisi için bir kazanan, halktan beğeniler şeklindeki oylara ve ASUS tarafından yaratılan bir yaratıcılık değerlendirmesine göre seçilecek ve her biri yüzde 50 ağırlık taşıyacak. Halka açık oylar önemli, bu nedenle katılımcıların #IamProArtist etiketini kullanarak girişlerini sosyal medyada paylaşması fark yaratabilir.

Ödüller ve çekilişler

30 Eylül 2019’daki yarışmanın sona ermesinin ardından, halka açık oylar toplanacak ve ASUS daha sonra yaratıcılıkla ilgili bütün girdileri dikkate alacak.

  • Gerçek Renk (2D grafik tasarım): ASUS ProArt Display PA27AC
  • Piksel Mükemmelliği (Film prodüksiyon): ASUS ProArt Display PA32UC
  • Mighty Mini (3D tasarım): ASUS ProArt Station PA90

ASUS, bu ödüllere ek olarak, ana ProArtist yarışmasına katılmaya uygun olmayanlar için şanslı bir çekilişle üç ek ödül de dağıtacak. Kazananlar, #IamProArtist kampanya etiketini sosyal medyada paylaşanlar arasından seçilecek. Bu çekilişle birlikte ödül olarak ProArt StudioBook Pro17, ProArt PA24AC monitör ve Mini PC PB60G verilecek.

30 Eylül 2019’a kadar tüm dünyada sürecek olan “I am ProArtist” kampanyasının detayları burada.

Asus ROG Zephyrus | Sıkı Tutunun Uçuşa Geçiyoruz!