Kategoriler

ASUS Intel Optane Bellekler İçin Desteğini Açıkladı

Intel bellek teknolojisine destek ekleyen, endüstrinin ilk UEFI BIOS güncellemesi, uyumlu 200 serisi anakartlar için anında sunuluyor

Intel bellek teknolojisine destek ekleyen, endüstrinin ilk UEFI BIOS güncellemesi, uyumlu 200 serisi anakartlar için anında sunuluyor. ASUS bugün uyumlu ASUS 200 serisi anakartlara devrimsel yenilikteki Intel Optane bellek teknolojisini destekleyen yeni UEFI BIOS güncellemelerini duyurdu.

Intel Optane bellek, kalıcı belleklerin yeni bir sınıfı — M.2 modülü— şeklinde sunuluyor. Bu belleklerle büyük bir sabit diskten (HDD) SSD benzeri bir performans alabilir, böylece yüksek hızda bir bilgisayar deneyimi için tüm sistem performansını hızlandırarak, tepki süresini azaltırsınız. Yeni UEFI BIOS güncellemesi, M.2 modülünü aktifleştiren Intel Optane bellek uygulamasının da kurulmasını sağlıyor. Intel Optane bellek ve büyük bir HDD kombinasyonu, açılış sürelerini en aza indiren, dosya yükleme sürelerini kısaltan ve sık yapılan görevleri hızlandıran akıllı bir sistem güçlendirmesi sunuyor. Intel Optane teknolojisi HDD’ler ile çalıştığından dolayı kullanıcılara büyük depolama kapasitelerini korumalarına ve aynı anda daha hızlı bir sistem performansına sahip olmalarını sağlıyor.

Yeni UEFI BIOS güncellemeleri, uyumlu ASUS 200 serisi anakartlar için indirilmeye hazır, böylece kullanıcılar Intel Optane belleklerin performans avantajlarından hemen yararlanabilecekler.

Uyumlu ASUS 200 serisi anakart satın almış kullanıcılar, bu devrimsel yeni bellek teknolojisine destek sunan yazılım güncellemelerine hızlı, güvenli ve kolay şekilde ulaşabilecekler. ASUS UEFI BIOS, bir defa kurulup ayarlandığında Intel Optane bellek ayarlarını korur – böylece kullanıcılar varsayılan ayarlara döndüğünde, BIOS’u güncellediğinde veya CMOS kurulumunu temizlediklerinde ayarları yeniden girmek zorunda kalmazlar.

Hızlı güncellemeler için iki kullanımı kolay araç

ASUS 200 serisinin içerdiği ünlü ASUS USB BIOS Flashback özelliği, kullanıcıların UEFI BIOS güncellemelerini muhteşem bir kolaylıkla yüklemelerini sağlar. Bu yenilikçi araç, en güncel BIOS’u bir USB flaş belleğe indirir, böylece kullanıcılar ödüllü ASUS UEFI BIOS’u hızlı ve kolay bir şekilde güncelleyebilirler. USB BIOS Flashback ile ise, kullanıcılar mevcut anakartları bir işlemci ya da DRAM modülüne ihtiyaç duymadan, sadece bir güç kaynağına bağlıyken bile USB sürücülerini takıp, anlık güncelleme için USB BIOS Flashback veya Reset tuşuna basabilirler.

Kullanıcılar yazılımlarını EZ Flash 3 aracını kullanarak da güncelleyebilirler. UEFI BIOS güncellemesi EZ Flash 3 tarafından internetten indirilir, basit birkaç adımdan sonra anakartınız en güncel yazılıma güncellenecek ve yüksek hızlı Intel Optane belleklere hazır hale gelecek.

Bu güncellemelerin avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcılar, bugünden itibaren ASUS’un web sayfası olan www.asus.com ’u ziyaret edebilir ve uygun UEFI BIOS sürümünü indirebilirler.

-Basın bülteni

HyperX, Intel Extreme Masters 12. Sezonu İçin ESL İle Yeniden Güçlerini Birleştirdi

Görüntülenmeler:
7
İlgili etiketler:
· · · · ·
İlgili Kategoriler
Donanım · Haber