Aylık World of Warcraft Abonelik Ücreti Artıyor Aylık World of Warcraft Abonelik Ücreti Artıyor
Hemen heyecanlanmayın, World of Warcraft abonelik fiyat artışı şimdilik sadece İngiltere için geçerli ama belli mi olur? Blizzard, World of Warcraft Avrupa forumlarında, topluluk... Aylık World of Warcraft Abonelik Ücreti Artıyor

Hemen heyecanlanmayın, World of Warcraft abonelik fiyat artışı şimdilik sadece İngiltere için geçerli ama belli mi olur?

Blizzard, World of Warcraft Avrupa forumlarında, topluluk yöneticisi Taepsilum ile yaptığı duyuruda aylık abonelik ücretlerinin artışından bahsetti. 13 Kasım’da gelecek yeni eklenti paketi Warlords of Draenor ile geçerli olacak artış şimdilik sadece İngiltere için uygulanıyor ama her an Avrupa’nın diğer bölgeleri için de bir değişiklik olabilir.

Şu andaki İngiltere abonelik fiyatları 30 gün için 8.99 Sterlin, 90 gün için 25.17 Sterlin ve 180 gün için 46.14 Sterlin. Kasım ayındaki fiyat artışı ile birlikte bu rakamlar 30 gün için 9.99 Sterlin, 90 gün için 28.17 Sterlin ve 180 gün için 52.14 Sterlin şeklinde olacak.

Fakat Blizzard eski oyuncularına bir güzellik yapmayı da ihmal etmemiş. Şu anda aboneliği devam etmekte olan oyuncular, eğer iki sene boyunca aboneliklerini dondurmaz veya iptal edip geri gelmeden, kesintisiz devam ettirirlerse, iki yıl boyunca şu anda ödedikleri abonelik ücretini ödemeye devam edebilecekler. Yani operatörlerin uyguladığı fiyatlandırmaya benzer bir şekle gitmiş Blizzard göründüğü kadarı ile.

Blizzard bu hareket ile önce İngiltere’deki tepkilere bir bakıyor ve havayı kokluyor olabilir. Avrupa bölgesinin kalanındaki World of Warcraft oyuncuları, her an gelebilecek bir abonelik artışına hazır olmalılar diye düşünüyoruz.

Biz bu arada Warlords of Draenor için webde bulduğumuz bir pre-Alpha oynanış videosuna bakalım.Burak N. Aydın

Burak N. Aydın iflah olmaz bir anime, manga, bilimkurgu ve oyun meraklısıdır. Yarı uzaylı, yarı Japon olduğundan şüphelenilmektedir. En sevdiği gezegen Trantor, en sevdiği içki “Pan-Galactic Gargle Blaster” ve en sevdiği kedi türü ise Betelgeusian'dır.