Batman v Superman: Adaletin Şafağı Etkinliği İptal Edildi Batman v Superman: Adaletin Şafağı Etkinliği İptal Edildi
Warner Bros. Pictures, yaşanan trajedilerden dolayı Batman v Superman için yapılacak tüm ön gösterimlerin iptal edildiğini belirtti. Batman v Superman: Adaletin Şafağı Etkinliği İptal Edildi

Geçtiğimiz haftalarda düzenlediğimiz ve yakın zamanda düzenlenmesi beklenen Batman v Superman: Adaletin Şafağı ön gösterim etkinliği, iptal edildi. Konuyla ilgili açıklama ise Warner Bros. Türkiye tarafından geldi.

Son günlerde ülkemizde yaşanan üzücü olaylar nedeniyle, BATMAN v SUPERMAN: ADALETİN ŞAFAĞI filminin, tüm ön gösterimleri iptal edilmiştir. Davetlilerinize film vizyonda olduğu sürece ülkemizdeki tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak PNR kodları (sinema bileti) sağlayacağız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Yakın zamanda farklı bir etkinlikte görüşmek üzere.

fragtist batmanVsuperman_PosterCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.