Batman v Superman Filminden Yeni Görüntüler! Batman v Superman Filminden Yeni Görüntüler!
Ülkemizde Batman v Superman: Adaletin Şafağı olarak vizyona girecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin yeni görüntüleri yayımlandı. Batman v Superman Filminden Yeni Görüntüler!

Ülkemizde Batman v Superman: Adaletin Şafağı olarak vizyona girecek olan Batman v Superman: Dawn of Justice filminin yeni görüntüleri yayımlandı.

25 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek olan Batman v Superman filmimiz, Ben Affleck, Henry Cavill, Diane Lane, Laurence Fishburne ve Amy Adams gibi isimlerle tekrar buluşmamızı sağlayacak. DC’nin epik kahramanlarını bir arada görecek ve Batman ile Superman’in kapışmasına şahitlik edeceğiz.

Buyrun Batman v Superman filminin setinden son görüntüler. Galerimizde yakın zamanda yayımlanan diğer görüntüleri de inceleyebilirsiniz.

Fragtist Batman v Superman (11)

Picture 1 of 13Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.