Battlefield: Hardline İncelemesi Battlefield: Hardline İncelemesi
İPUÇLARI:  Oyunun sonlarına doğru (Bölüm 9) Julian Dawes’ın apartman dairesine gireceksiniz. Burada sizden scanner ile gizli kasanın yerini bulmanız istenecek. Benim gibi dakikalarca tüm bölümü... Battlefield: Hardline İncelemesi

İPUÇLARI:

  •  Oyunun sonlarına doğru (Bölüm 9) Julian Dawes’ın apartman dairesine gireceksiniz. Burada sizden scanner ile gizli kasanın yerini bulmanız istenecek. Benim gibi dakikalarca tüm bölümü aramayın. Kasanın kolu şöminenin üstündeki Çin Aslanı.
  •  8. bölümde bir benzinlikte makineli tüfekler taşıyan ciplerce sıkıştırılacaksınız. İÇERİDE KALMAYIN! İlk cip geldiğinde direkt eve dalacak. Siz dışarıda kalıp arkasına geçin. Benzinliğin etrafında dolaşan cip gelene kadar siz de benzinliğin etrafında turlayın ve o gelince de yine siper alarak onu indirin. İçeride kalırsanız bölümü bitirmeniz ÇOK zor olur.
  • 10.bölümde malikanenin ön kapısından giremiyorsunuz çünkü oraya Gatling topuyla durmadan saydıran bir minibüs var değil mi? Ana kapıyı patlayıcıyla uçurup Gatling topunun menzili dışında kalın ve içeridekiler sniper tüfeğiyle biraz temizleyin. Böylelikle içerideki yoğunluğu azaltmış olursunuz.  Sonra yüzünüz ana kapıya dönükken tam 45 derece sağa dönün. Bakın orada minik bir dinlenme terası var. Oraya yürüyün ve içinden geçin terasın arkasında bir motor var. O motora atlayıp tam gaz giderseniz malikanenin bahçesine kafadan dalabiliyorsunuz! Tamamen bu iş için buraya konduğu belli olan bu anlamsız çözüm ile onca savunmayı kolayca aşabilir ve son çatışmalara girip oyunu bitirebilirsiniz.
  •  Çok kişilik modda kancalı ipe aynı anda tırmanan birden çok adam görüyorsanız tek tek adamları vurmayın İPİ VURUN! Hepsi yere yapışsın!

Oyuna 14 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak isterseniz tıklayın!

Fragtist-Battlefield-HardlineBurak Akmenek Kurucu

İlk parasını ortaokulda 64'ler dergisine makale yazarak kazanan Burak, o zamandan beri oyun ve donanım basınında yer aldı. PC Gamer,CHIP, Oyungezer, Level,Nintendo,Skyturk-Next Level TV programı gibi bir çok yayında çalışan Burak Akmenek FPS ve MMORPG tutkusundan hiç vazgeçmedi. Fragtist.com'un kurucusudur.