Battlegrounds Tam Sürüm Çok Yakında Battlegrounds Tam Sürüm Çok Yakında
Unreal 4 motoruna sahip Survival tarzındaki online bilgisayar oyunu PUBG, Kapalı Beta süresi boyunca bedava olacak. Battlegrounds Tam Sürüm Çok Yakında

Unreal 4 motoruna sahip Survival tarzındaki online bilgisayar oyunu PUBG, Kapalı Beta süresi boyunca bedava olacak. Oyunu ücretsiz denemek isteyenler, Nfinity Games üzerinden Kapalı Beta Anahtarlarını temin edebilir ve bu anahtarlar (key) ile Steam platformu üzerinden oyunu indirip hayatta kalma savaşı tecrübesini yaşayabilirler.

Oyun 20 Mart Pazartesi gününe kadar sadece Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri açık olacak. Oyuncular ister Solo, ister Duo (İkili takım) olarak oyuna giriş yapabilecekler. Kapalı Beta hesapları  20 Mart Pazartesi tarihinden sonra geçersiz olacak.

Tam sürüm çok yakında!

Kapalı Beta sürecinden çok kısa bir süre sonra tam sürüme geçecek olan PUBG, Türkçe, Arapça ve İngilizce seçenekleri ile oynanabilecek. Sıkı durun; 26 Mart 2017 tarihinde İstanbul Beşiktaş’ta bulunan Yapı-Endüstri Merkezinde bir tanıtım etkinliği gerçekleştirecek. Katılımın ücretsiz olacağı  bu etkinliğe katılan ziyaretçiler hem PUBG’un tam sürümünü test edebilecek, hem de Nfinity Games’in diğer efsane oyunu Point Blank’in büyük finalini izleyip etkinliklerden hediyeler kazanma fırsatını yakalayacak.

Hayatta Kalma Oyunu Battlegrounds (BRO) Kapalı Beta BaşlıyorCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.