Battletech’in İlk Genişlemesi Flashpoint Kasım Sonunda Geliyor Battletech’in İlk Genişlemesi Flashpoint Kasım Sonunda Geliyor
Paradox, mech odaklı strateji oyunu Battletech'in ilk genişlemesi Flashpoint'in Kasım sonunda çıkış yapacağını duyurdu. Battletech’in İlk Genişlemesi Flashpoint Kasım Sonunda Geliyor

Paradox, mech odaklı strateji oyunu Battletech’in ilk genişlemesi Flashpoint’in Kasım sonunda çıkış yapacağını duyurdu.

27 Kasım’da yayınlanacak olan Flashpoint, oyuna 30 saatlik yeni kısa hikaye içerikleri ekleyecek. Bu kısa hikayelerde (oyunda Flashpoints olarak geçecek) ekip diyalogları, özel olaylar, seçim yapma şansları ve mech savaşları olacak. Bu kısa hikayeler tabii ki biraz zor olacak ancak sabredip bitiren oyunculara birer nadir eşya verilecek.

Kısa hikayelerin yanı sıra oyuna Target Acquisition isimli yeni bir görev tipi de ekleyecek Flashpoint. Bu yeni görev tipinde oyuncular harita üzerindeki üç bölgeyi kontrol etmeye çalışacak. Üç yeni mech ve bir tropikal biome da cabası.

Paradox, oyunun ikinci genişlemesi Urban Warfare’in de önümüzdeki yaz çıkış yapacağını açıkladı.  Urban Warfare’i üçüncü genişleme paketi takip edecek ancak onun adı ve ayrıntıları henüz belli değil.

Warhammer Vermintide 2 – Shadows Over Bögenhafen | İnceleme