BenQ’dan Oyun ve Film İçin Göz Yormayan HDR Monitör BenQ’dan Oyun ve Film İçin Göz Yormayan HDR Monitör
Gelişmiş VA paneliyle rakipsiz parlaklık ve çözünürlük ile net bir ses sağlayan yeni BenQ EL2870U en yeni teknolojileriyle oyun ve videolarda büyüleyici bir deneyim sağlıyor. BenQ’dan Oyun ve Film İçin Göz Yormayan HDR Monitör

Gelişmiş VA paneliyle rakipsiz parlaklık ve çözünürlük ile net bir ses sağlayan yeni BenQ EL2870U en yeni teknolojileriyle oyun ve videolarda büyüleyici bir deneyim sağlıyor.

Konuyla ilgili BenQ Orta Doğu ve Türkiye Direktörü Manish Bakshi şunları söyledi: “Bu ürün dijital eğlence meraklılarına en fazla aracı ve heyecanı sunmak için özel olarak tasarlandı. Bu monitör, gözlerinizi koruyacak. Ayrıca HDR ile desteklenen bir görsel canlılıkla rakipsiz bir görüş deneyimi sunacak.”

EL2870U, otomatik olarak düzenlenen, parlaklığı, renk sıcaklığını ve kontrastı geliştirmek için tasarlanmış gerçekçi 4K UHD teknolojisini sunuyor. HDR video mühendisliği ile BenQ EL2870U, gerçek siyah tonlarını ve parlak beyazları sağlayan tam dinamik menzile sahip. Monitör, akıllı şekilde tasarlanmış Brightness Intelligence Plus teknolojisine de sahip. Bu teknoloji, ortamın ışık seviyesini ve renk sıcaklığını algılayarak, görüntü üzerinde parlaklık ve renk sıcaklığı ayarlamalarını otomatik olarak yapıyor. Böylece kullanıcılara rahat bir görüş sunuyor. Ekrandaki içerik, yeterli netlik ve doygunlukta sunuluyor. Bununla birlikte AMD FreeSync desteği ve 1ms’lik gecikme süresiyle konsol oyuncuları için de ideal.

Daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

-Basın bülteni.
AOC, Yeni AGON Monitörünü Piyasaya Sürüyor