Bethesda, E3 Sürprizlerini Açıkladı Bethesda, E3 Sürprizlerini Açıkladı
Bethesda bu yılın en çok beklenen oyunlarını bir araya getirip, E3 2015'e bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Bethesda, E3 Sürprizlerini Açıkladı

E3 2015’e saatler kala birbirinden başarılı firmalar, kozlarını paylaşmaya başladılar bile. Özellikle son Fallout oyununun duyurulmasıyla, bütün gözler Bethesda’ya dönmüş durumda. Aslında dönmekte de haklılar. Çünkü Bethesda bu yılın en çok beklenen oyunlarını bir araya getirip, E3 2015’e bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor.

Fallout 4
Yıllardır beklediğimiz Fallout ismi, Btehesda’nın en başarılı isimlerinden biri olmaya aday. Oyun, bu yılın sonlarında, 10 Kasım tarihinde bizlerle olacak. Aşağıdaki içerikler oyunun, karakter yaratma ekranı ve başlangıç videoları. İyi seyirler.

Ayrıca Fallout 4 Collector’s Edition satın alanları epik bir sürpriz bekliyor: Pip-Boy’un kendisi!

Fragtist pip-boy

Pip-boy, iPhone ve Andorid cihazlarla uyumlu ve bir nevi kılıf görevini üstleniyor.

Daha bitmedi. Fallout 4’ün yayımlanan diğer videoları da şu şekilde; Pip-boy, Fallout Shelter ve kendi evimizi yaratabileceğimiz bir tanıtım videosu. Hatta oyun içerisindeki silahların bile tanıtımları yapıldı.

Pip-boy

Fallout Shelter

Görünen o ki bu yıl içerisinde Fallout 4, en çok konuşulan oyunlardan biri olacak. Oyunumuzda kendi evimizi yaratabilecek ve olur da oyun içerisindeki mini eğlencelerle zaman geçirmek istersek, Pip-boy imdadımıza yetişecek. Hatta yukarıda gördüğünüz ikinci videomuz aslında Fallout 4’ün beklediğimiz versiyonuna ait değil. iOS kullanıcıları için yayımlanan videomuz, Fallout Shelter isimli oyunun tanıtım videosu. Bugünden itibaren kendisine ulaşabilirsiniz.

Dishonored 2

İlk oyununu oynadıysanız ve beğendiyseniz, Dishonored 2’yi de mutlaka bekliyorsunuzdur. Buyrun, yayımlanan ilk videosu.

Dishonored Definitive Edition

Dishonored’ın PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına uyumlu olan hali. Yani geliştirilmiş grafikler ve yeni nesil platformlara uyum sağlamış bir Dishonored ile karşı karşıyayız.

Fragtist dishonored-definitive-edition

 

Bir sonraki sayfaya geçelim. Sırada Doom var!Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.