Bethesda, Xbox ve Bethesda Games Showcase’de Starfield’a Oyun İçi İlk Bakışı Yayınladı Bethesda, Xbox ve Bethesda Games Showcase’de Starfield’a Oyun İçi İlk Bakışı Yayınladı
(Haber Bülteni) Xbox & Bethesda Games Showcase’de duyurulan Starfield, Xbox Series X|S ve PC’ye 11 Kasım 2022 tarihinde geliyor ve Xbox Game Pass ile... Bethesda, Xbox ve Bethesda Games Showcase’de Starfield’a Oyun İçi İlk Bakışı Yayınladı

(Haber Bülteni)

Xbox & Bethesda Games Showcase’de duyurulan Starfield, Xbox Series X|S ve PC’ye 11 Kasım 2022 tarihinde geliyor ve Xbox Game Pass ile ilk gün oynanabilir olacak. 

Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4’ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yıl sonra oluşturduğu ilk yeni evren. Yıldızların arasında geçen bu yeni nesil rol yapma oyununda istediğiniz karakteri oluşturun ve insanlığın en büyük gizemine cevap aradığınız destansı bir yolculuğa koyulun.

Yeni fragmana Türkçe altyazı ile buradan göz atabilirsiniz: https://www.facebook.com/bethesdasoftworks.tr/posts/641037197293346 

 

Prey ve Dishonored’ın ödüllü ekibi Arkane Austin’den Redfall, açık dünyada iş birliğine dayalı bir birinci şahıs nişancı oyunu. Arkane’in dünyalar ve yaratıcı oyun mekanikleri sevgisi üzerine mirasını devam ettiren Redfall, stüdyonun kendine özgü oynanışını iş birliğine dayalı aksiyon ve birinci şahıs türleriyle birleştiriyor. 

İlginç ada kasabası Redfall, Mass, güneşi engelleyip adayı dış dünyadan koparan bir vampir lejyonu tarafından kuşatılmış durumda. Şehrin damarlarını kurutmak isteyen bu acımasız düşmanlara karşı hayatta kalmış birkaç kişiyle beraber kapana kısılan oyuncular, mükemmel vampir avcısı takımını oluşturmak için çeşitli kahramanlar arasından seçim yapıp diğerleriyle birlik olacak. 

Redfall tek ve çok oyunculu seçeneklerini kusursuz bir şekilde harmanlayarak oyuncuların karanlığa yalnız başına ya da üç arkadaşıyla beraber iş birliğiyle dalmasını sağlıyor. Takım arkadaşları, vampir lejyonunu ve onların deli mürit sürüsünü yenmek için farklı kahraman ekipmanları deneyip güçlerini birleştirebilir. 

Yeni fragmana Türkçe altyazı ile buradan göz atabilirsiniz: https://www.facebook.com/bethesdasoftworks.tr/posts/641067820623617 

 

Steel Reign, geçen yılın sonlarına doğru çıkan Brotherhood of Steel hikâyesini sona erdiriyor. Fort Atlas’a geri geldiğinizde Paladin Rahmani ile Knight Shin arasındaki gerilimin artık patlama noktasına geldiğini görüyorsunuz. Her yerde Super Mutant sürüleri ortaya çıkmaya başlarken ve insanlar birer birer kaybolurken Brotherhood’a nasıl önderlik edeceksiniz? Adalete mi yoksa görevinize mi bağlı kalacaksınız? Bütün Fallout 76 oyuncuları için ücretsiz. 7 Temmuz’da çıkıyor. 

Steel Reign güncellemesi şunları içeriyor: 

Yeni Görevler: Brotherhood of Steel’ın hangi yönde ilerleyeceğine karar verin ve gizem perdesini aralayarak Super Mutant’ların neden ortaya çıktığını öğrenin.
Yeni Mekân ve Ekipmanlar: Appalachia’da olanları ortaya çıkarırken Brotherhood’un cephanesinden eşsiz ekipmanların sahibi olun ve yepyeni mekânları keşfedin.
5. Sezon Puan Tablosu: K.D. Inkwell bir kez daha Escape from the 42nd Century’de! Rütbe atlayarak C.A.M.P. eşyaları, kozmetikler ve çok daha fazlasına sahip olun. 7 Temmuz’da başlıyor.
Efsanevi Yükseltmeler: Kendi C.A.M.P.’inde Efsanevi Modüllerle 1, 2 ve 3 yıldızlı efsanevi eşyalar üretmeye başlayın. 

Yeni Steel Reign fragmanını buradan izleyebilirsiniz: https://twitter.com/bethesda_TR/status/1404134991970320391 

Fallout 76’nın 2022’de gelecek ücretsiz güncellemesi Expeditions: The Pitt‘le Appalachia’dan dışarı çıkacaksınız. Expedition’lar (keşifler) oyuncuları Fallout evreninin heyecan verici bölgelerine götüren, tekrarlanabilir ve rastgele bölge dışı görevlerinden oluşuyor. 

Kısa tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=xAZb0w3W_CM&ab_channel=BethesdaSoftworks 

 

The Elder Scrolls Online için Oblivion Kapıları 2021 macerasının bir parçası olan Blackwood ZeniMax Online Studios’un ödüllü çevrimiçi RYO’suna katılıyor. Oblivion Crisis’ten uzun zaman önce Longhouse Emperor’ları bir şeytanla, yani Daedric Prens Mehrunes Dagon’la bir anlaşma yapmıştı. Bu anlaşmayla ölümcül entrikalar ve korkunç gerçekler açığa çıkıyor. Tüm bunlar oyuncuları, prensi durdurmak için savaşacakları kâbus gibi bir diyar olan Deadlands’e götürüyor. The Elder Scrolls Online: Blackwood şimdi Xbox Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows PC, Mac, Stadia, PS5 ve PS4 ile oynanabilir. 

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced, Xbox Series X|S ve PlayStation 5’in gücünden tamamen faydalanarak The Elder Scrolls Online’ın görsel kalitesini ve performansını önemli ölçüde arttırıyor. Performans ve Fidelity modları, arttırılmış çizim mesafesi, daha hızlı yüklenme süreleri gibi birçok geliştirme, Tamriel dünyasının hiç olmadığı kadar canlılık kazanmasına yardımcı oluyor. Bunlar, 15 Haziran’da The Elder Scrolls Online’ın yeni nesli geldiğinde oyuncuların bekleyebileceği birçok özellikten yalnızca bazıları. 

Yeni fragmana Türkçe olarak buradan göz atabilirsiniz: https://twitter.com/bethesda_TR/status/1404140270996889608 

 

DOOM Eternal’ın yeni nesil güncellemesi 29 Haziran’da Xbox Series X|S ve PlayStation 5 için geliyor. Bu ücretsiz güncelleme yeni nesil makinelerde DOOM Eternal’ı optimize ederek geliştirilmiş görsellik, arttırılmış performans ve ışın izleme desteği veya saniyede 60 kare hızında 4K çözünürlük veya isteğe bağlı 120 FPS modu sunuyor. 

Yeni nesil güncelleme PC’ye de geliyor ve oyunculara uyumlu makinelerde ışın izleme ve daha fazlasını sağlıyor. 

Yeni Nesil Güncelleme Özellikleri Ayrıntıları 

Xbox Series X 

Performans Modu: 1800p – 120 FPS 

Dengeli Mode 2160p – 60 FPS 

Işın İzleme Modu: 1800p – 60 FPS 

Xbox Series S 

Performans Modu: 1080p – 120 FPS 

Dengeli Mod: 1440p – 60 FPS 

Işın İzleme Modu: Not Available 

PlayStation 5 

Performans Modu: 1584p – 120 FPS 

Dengeli Mod: 2160p – 60 FPS 

Işın İzleme Modu: 1800p – 60 FPS 

PC 

Işın İzleme Modu: Kullanılabilirlik ve performans, kullanıcının bilgisayar donanımına bağlı. 

Tüm modlar dinamik çözünürlük ölçeklendirme özelliğine sahip. Dengeli ve Performans Modları Işın İzleme ile kullanılamaz. Performans Modu, 120hz uyumlu bir ekran gerektiriyor. Dengeli Mod, 4K uyumlu bir ekran gerektiriyor. 

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.