Bilim-Kurgu MOBA Oyunu Shards of War Duyuruldu Bilim-Kurgu MOBA Oyunu Shards of War Duyuruldu
Bilim-kurgu temalı askeri MOBA oyunu Shards of War’un beta aşaması, kısa süre içinde ücretsiz oynanabilen indirilebilir sürümü ile yayına girecek. Oyunun konusu, gelecekte geçmektedir.... Bilim-Kurgu MOBA Oyunu Shards of War Duyuruldu

Bilim-kurgu temalı askeri MOBA oyunu Shards of War’un beta aşaması, kısa süre içinde ücretsiz oynanabilen indirilebilir sürümü ile yayına girecek.

Oyunun konusu, gelecekte geçmektedir. Bilim adamları yeni dünyaların kapılarını (Shard’lar) açmayı başararak evrenin çeşitli sürümlerinin mevcut olduğunu ispatlamıştır. Bu yeni portal teknolojisi farklı evrenlerdeki dünyalar arasında kesişmelere neden olarak insanlığı kaos ile karşı karşıya bırakmıştır. Her gerçeklik kendi varlığını devam ettirmeye uğraşırken süren çarpışma, daha öncekilere hiç benzemeyen eşsiz bir çatışma çağını başlatır. Bu kargaşa döneminde, her gerçeklikten Sentinel olarak bilinen güçlü savaşçılar, bazıları savunma bazıları da işgal amaçlı olarak ortaya çıkar. Ve Shards of War başlar.

Shards of War’un temel özellikleri:
– Moba oyunlara özgü 5’e 5 PvP maçları.
– Askeri temelli benzersiz MOBA keyfi.
– W, A, S, D tuşları ile eşsiz kontrol deneyimi.
– Nesne geliştirme ve crafting seçeneği.
– Donanım sistemi (Karşılaşma öncesinde çeşitli nesne seçim imkanı)

İşte yayımlanan oyun içi görüntüleriCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.