BioShock: Direktörlerin Yorumları #3 BioShock: Direktörlerin Yorumları #3
BioShock: The Collection yeni fragmanda BioShock’un ünlü açılış sahnesinin modern konsollar için tamamen yenilenmiş halini seyredebilirsiniz. BioShock: Direktörlerin Yorumları #3

BioShock: The Collection Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanında orijinal BioShock’un ünlü açılış sahnesinin modern konsollar için tamamen yenilenmiş halini seyredebilirsiniz. Bu yeni fragmanBioShock, BioShock 2 ve BioShock Infinite’in orijinal konsol versiyonları ile PlayStation 4 ve Xbox One’da çıkacak yeni BioShock serisi arasındaki grafik geliştirmelerini gözler önüne seriyor.

2K sevilenserisinin üç oyununu da 1080p grafikler ve 60FPS olarak ilk kez PS4 ve Xbox One konsollarına taşıyor ve Yenilenen Versiyon Karşılaştırma Fragmanı da Blind Squirrel Games tarafından yaratılan yeni ve geliştirilmiş dokuları ve çizimleri gösteriyor. Oyun 15/16 Eylül 2016’da PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oyuncular bu Altın Film Makaralarını toplayarak oyunun kreatif direktörü Ken Levine ve animasyon şefi animasyon direktörü Shawn Robertson’ın iki saatlik yönetmen yorumlarını izleyebilecekler. 2K, resmi 2K YouTube kanalında BioShock: The Collection’ın çıkışına kadar her hafta iki özel tanıtım videosu yayınlayacak.

Civilization VI’da İspanya’ya II. Philip Liderlik EdecekCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.