Bioshock: Infinite’in resmî cosplay sanatçısı! Bioshock: Infinite’in resmî cosplay sanatçısı!
Bioshock: Infinite bugün piyasaya sürülüyor ve bunun şerefine de oyunun resmî cosplay sanatçısı Anna Moleva’yı hatırlatalım istedik. Aslında bir oyun şirketinin cosplay yapan bir sanatçıyla resmî... Bioshock: Infinite’in resmî cosplay sanatçısı!

Bioshock: Infinite bugün piyasaya sürülüyor ve bunun şerefine de oyunun resmî cosplay sanatçısı Anna Moleva’yı hatırlatalım istedik.

Aslında bir oyun şirketinin cosplay yapan bir sanatçıyla resmî olarak anlaşma imzalaması ilk değil. İki sene önce Firefall oyunundan tanıdığımız Red 5 Studios, oyundaki Mourningstar karakteri için sanatçıyla 12 aylık bir sözleşme imzalamıştı. Bu sözleşme gereği, oyundaki karakteri canlandırmasının yanında Crystal Graziano‘nun istediği tüm kostümler ve makyaj masrafları şirket tarafından karşılanıyordu.

Anna Moleva’nın da hikâyesi oldukça benzer. Kendi Deviantart hesabında yaptığı cosplay’leri gören yapımcılar Anna ile resmî bir sözleşme imzaladılar ve neredeyse hepimizin gördüğü “Elizabeth” fotoğrafını oluşturdular. Hatta öyle ki, sanatçı aynı zamanda oyunun arka kapağındaki görselde de kendisine yer buluyor.

Anna’nın diğer harika çalışmaları için Deviantart hesabına ise buradan ulaşabilirsiniz.

fragtist_elizabeth_1