Birden Fazla Diablo Projesi Yolda! Birden Fazla Diablo Projesi Yolda!
Diablo'nun resmi Twitter hesabından üzerinden bir duyuru gerçekleştirildi ve herkesce bu duyuru Diablo IV'e göz kırpıyor! Birden Fazla Diablo Projesi Yolda!

Blizzard bugün içerisinde oyunun resmi Twitter hesabından üzerinden bir duyuru gerçekleştirdi. Duyuruda Brandy Camel birden fazla Diablo projesinin üzerinde çalıştıklarını dile getiriyordu.

Oyunun’nun topluluk müdürü olan Brandy, üçüncü oyunun gelecek sezonları hakkında bir kaç ip ucu verdi ancak asıl bombayı duyurunun sonuna saklamıştı. Kendisi, Blizzard’ın şu an oyun için çok sıkı bir şekilde çalıştığını dile getirirken kurduğu “Elimizde birden fazla Diablo projesi var ve çalışmalar başladı.” cümlesi ile herkese “Dördüncü oyun mu geliyor?” dedirtti.

Acaba Gamescom 2018’de bir D2 Remastered, üstüne de seneye Blizzcon’da D4 haberi mi göreceğiz merak konusu. Hepimiz biliyoruz ki Blizzard geçtiğimiz aylar boyunca sürekli olarak oyun için farklı pozisyonlarda çalışacak isimler arayışı içerisindeydi. Zaten en son yapılan iş duyurusunda da “Duyurulmamış bir Diablo oyunu” ifadesi dikkatleri çekmişti bile.

Oyunun resmi Twitter hesabından yayınlanan Brandy Camel’ın duyurusunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Black Desert Online Yenileniyor! Son 3 Gün!Sonat Samir

Herşey 1993 senesinde arcade salonunu keşfetmesi ile başladı. Daha sonra eve giren Atari 2600 ile işlerin boyutu çok değişti. Video oyunları artık hayatının vazgeçilmez bir parçası. FRP hobisi ise hayatında ayrı bir öneme sahip.