Black Desert Online, Archer’ın Gelişini Kutluyor! Black Desert Online, Archer’ın Gelişini Kutluyor!
Archer’ın gelişiyle genişleyen Black Desert, evrenin tarihsel gelişimini ve savaşlarda kullanılan stratejileri oldukça değiştirecek. Black Desert Online, Archer’ın Gelişini Kutluyor!

Yeni kahraman Archer’ın gelişiyle genişleyen Black Desert Online evreni, karakterlerin birbiriyle ve evrenle ilişkisini, evrenin tarihsel gelişimini ve savaşlarda kullanılan stratejileri oldukça değiştirecek.

Diğer sınıfların aksine Archer, ana silahı Tatar Yayı ve Uyanış silahı olan Asil Yay’ı aynı anda kullanarak rakiplerine çok uzaklardan ciddi hasarlar verebiliyor. Ayrıca Archer, mücadele sırasında rakiplerini savurmak için çeşitli sihirli beceriler kullanabiliyor. Uzun süredir beklenen kahraman, Black Desert Online aksiyonuna yeni bir soluk getiriyor!

Archer’ın gelişi kutlanıyor

Archer’ın evrene katılmasıyla birlikte kutlamalar başlıyor. Yeni güncelleme ile evrene katılan Archer, beraberinde ödüllü etkinlikler de getiriyor. 12 Aralık’tan 9 Ocak’a kadar devam edecek etkinlikler boyunca maceracılar, Archer karakteri ile kazandıkları Seviye ve Beceri EXP’lerini diğer karakterlerine aktarabilecekler. Böylece maceracılar hem Archer karakterini tecrübe edecek hem de diğer karakterlerinin seviyesini artırmak için EXP elde edecekler. Ayrıca gözü pek maceracılar, Archer karakteriyle EXP toplayıp; 15, 25, 35 ve 55. seviyelere ulaştığında sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Savaşçı Ruh Hot Time

12 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında maceracılar, karakterlerinin seviyesini artırmak için kazandıkları EXP’te %100, karakterlerinin Becerilerini artırmak için kazandıkları EXP’te ise %30’luk bir bonus kazanacaklar. Buraya tıklayarak etkinliklere dair ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

World of Warcraft – Tides of Vengeance Güncellemesi Yayınlandı