Black Desert Online Steam’e İndirimle Geldi! Black Desert Online Steam’e İndirimle Geldi!
MMORPG oyunu Black Desert Online, Ramazan içerikleri ve indirimlerle dolu yepyeni yamasıyla oyuncularıyla buluştu. Black Desert Online Steam’e İndirimle Geldi!

MMORPG oyunu Black Desert Online, Ramazan içerikleri ve indirimlerle dolu yepyeni yamasıyla oyuncularıyla buluştu. Steam’e özel yüzde 50 indirimle tüm paketlere indirimli olarak ulaşacak olan oyuncular, geceleri Ramazan’a özel hazırlanan gökyüzüyle birlikte oyunun keyfini yaşayacak.

Dünyada ilk kez bir oyunun gece versiyonunda Ay ve Yıldız’ı bir arada görecek olan oyuncular, ayrıca Ramazan’a özel etkinliklere de kavuşacak. Birbirinden eğlenceli ve kazançlı etkinliklerin yanı sıra, Black Desert Online tarihinde ilk kez 3 sınıf birden oyuna eklendi. Bu yamayla birlikte Kara Şövalye, Mistik ve Striker karakterleri oyunun Türkiye sunucularında kendi kaderlerini çizecek. Kendi grafik motoru Black Desert Engine’i kullanan Black Desert Online, yayımlanan yamalar ile gelişmeye ve genişlemeye devam ediyor.

Deneme süresini 7 günden 14 güne çıkaran Pearl Abyss, oyunculara hem Steam üzerinde hem de kendi sitelerinde birçok farklı etkinlik sunuyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise tüm paketlerde uygulanacak olan yüzde 50 indirim. Black Desert Online Steam üzerinden ve normal kayıtlarla gelecek olan yeni kullanıcılara özel Olvia sunucusunu da aktif etti. Bu sayede yeni kullanıcılar 55. seviyeye kadar rahat bir şekilde oyun oynayacak.

17 Mayıs bakımından itibaren, 14 Haziran saat 02.59’a kadar yükseltme ve yüzde 50 indirim sağlanabiliyor. Bu indirim bütün paketlerde geçerli. Oyunculara Türk oyun tarihinde ilk defa gökyüzünde Türk Bayrağı canlandırmasını buluşturacak oyun, kullanıcılarına bambaşka bir heyecan yaşatıyor. Türk oyunculara verdiği önemi ve desteği bu hareketle birlikte tekrar yineleyen firma ise bu yama ile birlikte Türk oyuncuların kalbini tekrar fethetmeyi hedefliyor.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

EVE Online’ın Yeni Genişleme Paketi Duyuruldu