Black Desert’ta Steam İndirimi ve Etkinlikler Bir Arada! Black Desert’ta Steam İndirimi ve Etkinlikler Bir Arada!
Black Desert, sürekli güncellenen sürümüyle ve düzenlenen etkinliklerle takipçilerine farklı bir keyif sunuyor. Black Desert’ta Steam İndirimi ve Etkinlikler Bir Arada!

Black Desert Online, sürekli güncellenen sürümüyle ve güncel olaylardan ilham olarak düzenlediği etkinliklerle takipçilerine farklı bir keyif sunuyor.

Black Desert Online, Dünya Kupası süresince devam edecek olan Futbol Festivali’ne tüm spor severleri davet ediyor. Ayrıca yaz ayından esinlenerek tasarlanan Thermian Su Festivali ile kendini geliştirerek oyuncularını memnun ediyor. Sürekli kendisini güncelleyen oyun, eklenen PvP turnuvası ile dikkatleri üzerine çektikten sonra, 28 Haziran’da yapacağı büyük etkinlikle de gündemde olmaya devam ediyor.

Oyun tutkunlarını serinletmeyi hedefleyen Black Desert, Thermian Su Festivali ile gelen aktiviteler sonucunda bu isteğine ulaşıyor. Yaz etkinliklerinin yanı sıra Steam’de başlayan indirimlere oyunun yapımcı firması Pearl Abyss de katılmaya karar verdi. Yani Black Desert severleri büyük indirimler bekliyor. Steam ve web üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olacak yüzde 50 indirim fırsatı 21 Haziran itibariyle geçici bir süreliğine oyun severleri bekliyor. Bu önemli indirimi kaçırmamak için acele etmekte fayda var çünkü oyuna ilgi gün geçtikçe büyüyor. Oyun içerisindeki etkinliklerle oyuncularının dikkatini hep üzerinde tutan Black Desert Online ekibi, özel bir içerikle farklı bir etkinlik tasarlıyor. Özellikle yapılacak Gizli Görev etkinliğinin oyun severler tarafından büyük heyecanla karşılanması bekleniyor. Henüz etkinlik sonucunda ödül olarak verilecek miktar kararlaştırılmadı ancak kazananın 5000 lira civarı bir meblağ kazanacağı düşünülüyor.

MMORPG oyunu Black Desert Online, sürekli kendisini dönüştürmesiyle kendisine olan ilgiyi canlı tutarak genişlemeye devam ediyor.  Yaz aylarınıza keyif katacak yeniliklerle takipçilerinin beğenisini kazanmaya devam edecek olan oyunun en dikkat çekici özelliği, alışılmış MMORPG türünün aksine oyuncuların karakter gelişimlerini keşif, deneyim ve bilgiye dayalı yenilikçi bir yolla yapmalarını sağlaması. Black Desert dünyasında oyuncular kuşandıkları silah ve zırhlarla değil, dövüştükleri yaratıklardan edindikleri deneyimlerle, konuştukları karakterlerden aldıkları bilgilerle güçleniyorlar. Oyuncuların koştukları mesafeler, taşıdıkları yükler gibi aktiviteler hesaplanarak, karakterleri zamanla gelişiyor ve bu MMORPG türü için bir ilk kabul ediliyor.

Detaylar için oyunun resmi sitesini takip edebilirsiniz.

World of Warcraft Classic 1.12 Yamasını Baz Alacak