Blacklight: Retribution Mart Ayında Sunucularını Kapatıyor Blacklight: Retribution Mart Ayında Sunucularını Kapatıyor
Free-to-play olarak oynanabilen çok oyunculu FPS oyunu Blacklight: Retribution Mart ayında sunucularını sonsuza dek kapatıyor. Blacklight: Retribution Mart Ayında Sunucularını Kapatıyor

Free-to-play olarak oynanabilen çok oyunculu FPS oyunu Blacklight: Retribution Mart ayında sunucularını sonsuza dek kapatıyor.

2012 yılında çıkış yapan, fütüristik tarzı ve eğlenceli oynanışıyla dikkat çekiyordu. Ancak geliştirici Zombie Studios 2015 yılında kapandığından bu yana yayıncı Hardsuit Labs’in ilgilendiği oyun ömrünün sonuna gelmiş gibi görünüyor.

Hardsuit’in Reddit üzerinden yaptığı açıklamaya göre, Blacklight: Retribution 11 Mart’ta sunucularını temelli kapatıyor. Bu kararın sebebi olarak ise Hardsuit’in artık diğer önemli projelerine tam kapasiteyle odaklanmak istemesi gösteriliyor.

Resmi destek sitesinin halihazırda kapatıldığı oyuna 11 Mart’a kadar ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz. Bu süreçte oyunun mağazasında bulunan bütün ögeler de tamamen ücretsiz hale getirilmiş durumda. Oyuna Steam’den ulaşabilirsiniz.

Rainbow Six Siege’e Yeni Sezonda Avustralyalılar Geliyor!