Blade Runner 2049 – Bıçak Sırtı Türkçe Altyazılı Fragman Yayımlandı Blade Runner 2049 – Bıçak Sırtı Türkçe Altyazılı Fragman Yayımlandı
Rick Deckard’ın 34 Yıldır Ne yaptığını Görmenin Vakti Geldi. Bıçak Sırtı'nda Ryan Gosling ve Harrison Ford başrollerde. Blade Runner 2049 – Bıçak Sırtı Türkçe Altyazılı Fragman Yayımlandı

Ryan Gosling, Harrison Ford, Ana de Armas gibi isimlerin başrolde yer aldığı bilimkurgu ve gerilim filmi Blade Runner 2049, ülkemizde Bıçak Sırtı olarak 6 Ekim tarihinde vizyona girecek.

Hikaye bizleri 1982 yapımlı aynı isimli filmin devam halkasıyla tanıştırıyor. Aradan geçen 32 yıl sonra film, bir kez daha Philip K. Dick’in romanından beyazperdeye uyarlanacak.

Filmin senaryosunda ise Hampton Fancher ve Michael Green imzası var.

Tom Clancy’nin Rainbow Six Kitabını Okunmadan Oyunları Oynanır Mı?

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.