Blizzard’dan Yeni Bir World of Warcraft Rekoru Blizzard’dan Yeni Bir World of Warcraft Rekoru
World of Warcraft'ın çıkış haftasındaki oyuncu sayısı, 2010 yılındaki Cataclysm genişleme paketinden beri en yüksek değerine ulaştı. Blizzard’dan Yeni Bir World of Warcraft Rekoru

World of Warcraft‘ın çıkış haftasındaki oyuncu sayısı, 2010 yılındaki Cataclysm genişleme paketinden beri en yüksek değerine ulaştı.

Geçen hafta Blizzard Entertainment’ın başarılı devasa çevrimiçi rol yapma oyununun altıncı genişleme paketi olan Legion ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki kahramanlar Burning Legion’ın ordularını geri püskürtmek için yıkımın eşiğinde olan Azeroth’ta buluştular. Blizzard bugün oyuncuların inanılmaz bir savunma cephesi kurduklarını duyurdu – 30 Ağustos’ta çıkan genişleme paketi Legion ilk gününde 3.3 milyon kopya satarak hem önceki genişleme paketlerinin kırdığı rekoru tazeledi, hem de en hızlı satan PC oyunlarından biri oldu.

WoW Legion Companion Uygulaması Yayınlandı

Blizzard Salı günü oyuncuların Azeroth’un dışındayken bile Broken Isles’daki maceralarına bağlanmaları için yeni bir yol sunan ücretsizWoW Legion Companion uygulamasını yayınladı. Oyuncular bu uygulama sayesinde Order Hall görevlerini yönetebilecek, World Quest durumunu gözden geçirebilecek ve böylece maceralarını uzaktan planlayabilecekler. iOS ve Android mobil cihazlar için indirilebilen WoW Legion Companion Uygulaması oyunculara dışarıda olduklarında bile Burning Legion’ın fel ateşiyle mücadele etme imkanı sunacak.

World of Warcraft: Legion Meslek Rehberi

 Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.