Blood and Wine, The Witcher 3’ün Son Güzelliği Olacak Blood and Wine, The Witcher 3’ün Son Güzelliği Olacak
Oyun dünyasının yıldızlarından biri olmaya devam eden The Witcher 3'ün son güzelliği Blood and Wine'ın çıkış tarihi belli oldu. Blood and Wine, The Witcher 3’ün Son Güzelliği Olacak

19 Mayıs 2015 yılından bugüne kadar oyun dünyasının yıldızlarından biri olmaya devam eden The Witcher 3‘ün son güzelliği Blood and Wine‘ın çıkış tarihi belli oldu.

CD Projekt RED‘in durmak bilmeyen içeriklerinden Blood and Wine, 31 Mayıs günü piyasaya çıkacak! Bu iyi haber. Kötü haber ise Blood and Wine, firmanın The Witcher 3 için geliştirdiği son içerik olacak. Tabii sevgili CD Projekt RED’e bu kadar hızlı veda etmiyoruz. Firmanın son sürprizlerinden biri olan Cyberpunk 2077, beklenen oyunlardan biri.

Eurogamer’a konuşan Konrad Tomaszkiewicz, Geralt ile olan maceramızın şimdilik sona ereceğini ve firmanın Cyberpunk’a odaklanacağının bilgisini verdi.

Blood and Wine PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacak.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.