Brotherhood Final Fantasy XV – Episode 4 Yayımlandı Brotherhood Final Fantasy XV – Episode 4 Yayımlandı
Brotherhood Final Fantasy XV'in 4. bölümü yayımlandı. Bir “tatlı” sayesinde Ignis ile Noctis arasındaki hikayeyi öğrenin. Brotherhood Final Fantasy XV – Episode 4 Yayımlandı

Brotherhood Final Fantasy XV Taç Prensi Noctis ile üç yoldaşı arasındaki olağanüstü arkadaşlığı konu alıyor ve oyuncuların aksiyon RYO’da karşılaşacakları hikaye için zemin hazırlıyor. Diğer bölümler oyunun çıkış tarihi olan 29 Kasım 2016’dan önce yayınlanmış olacak.

Ignis prensin yaveri olarak, gençliklerinden beri Noctis’in yanından bir gün bile ayrılmamıştır. Noctis, Ignis’in müstakbel kraldan beklentilerle ilgili nutuk atarken rahatsızlığını gizleyemez. Ama bu ikili bir “tatlı” ile bağlanmıştır ve Ignis gizli gizli o tatlıyı yeniden yapmaya çalışmaktadır.

Tüm Brotherhood Final Fantasy XV bölümlerini şuradan seyredebilirsiniz.

Shadow Warrior 2 Videosu, Gamescom 2016’yı Kesti GeçtiCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.