Bu Hafta Razer Gold’ta Kullanıcıları Neler Bekliyor Bu Hafta Razer Gold’ta Kullanıcıları Neler Bekliyor
(Haber Bülteni) Razer Gold’un, Ne Oynarsan Oyna Razer Gold ile Öde Promosyonu başladı. Kullanıcılar, Razer Gold ile ödeme yaparak Razer Gold Anzu Gözlüklerini ya... Bu Hafta Razer Gold’ta Kullanıcıları Neler Bekliyor

(Haber Bülteni)

Razer Gold’un, Ne Oynarsan Oyna Razer Gold ile Öde Promosyonu başladı. Kullanıcılar, Razer Gold ile ödeme yaparak Razer Gold Anzu Gözlüklerini ya da 20 ABD Doları Bonus Razer Gold kazanma şansı yakalayabileyecek.

Katılım için; 6 Haziran 2021 0300 (GMT/UTC) ve 4 Temmuz 2021 1559 (GMT/UTC) tarihleri arasında ödemeleri Razer Gold ile yap, Razer Anzu Smart Gözlükleri ya da 20 ABD Doları kazanma şansı yakala! Razer Gold Facebook sayfasını beğenmeyi unutma. Katılımcı oyunlar arasında PUBG Mobile, Genshin Impact ve daha fazlası yer alıyor.

 

Katılan Oyunlar:

PUBG MOBILE UC Kodları

Genshin Etkisi

Mobil Efsaneler: Bang Bang

Ragnarok M: Ebedi Aşk

Çapraz Ateş

Razer Gold dünya üzerinde oyuncular için birleştirilmiş sanal bir kredi sistemi olarak sunuluyor. 34.000’den fazla oyun ve oyun içi satın alım olanağı mevcut. Oyuncular, kapsamlı olarak daha iyi fiyata almak için Razer Gold kullanabilir. Aynı zamanda Razer Silver ile Razer donanımı, oyunları, hediye kartları ve çok daha fazlasını içeren ödülleri kazanma ihtimali de artıyor.

Şimdi katıl ve 1000 Razer Silver için hemen profilini tamamla! Şimdi öde ve Razer Anzu Smart Gözlüğü elde et!Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.