Bu İndirimler Kaçmaz! Bu İndirimler Kaçmaz!
TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, çok özel indirimlerin yanında, taksit imkanı sunan ödeme seçenekleriyle karşımızda. Bu İndirimler Kaçmaz! Bu İndirimler Kaçmaz!

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, çok özel indirimlerin yanında, taksit imkanı sunan ödeme seçenekleriyle karşımızda.

Playstore’un %60’a varan özel indirimleri arasında Hard Truck: Apocalypse – Rise of Clans, DmC: Devil May Cry, Borderlands: The Pre-Sequel! – Season Pass, Max Payne Double-Pack (1 & 2), Brothers – A tale of Two Sons, XCOM: Enemy Unknown – The Complete Edition, Grand Theft Auto: The Trilogy, Duke Nukem Forever, Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto IV, Stronghold Collection, Total War Battles: Shogun (PC – Mac), Mortal Kombat Komplete Edition, Assassin’s Creed, Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition, Need for Speed: Rivals, The Elder Scrolls V: Skyrim, Hitman: Absolution – Elite Edition, Ryse: Son of Rome, Assassin’s Creed IV: Black Flag gibi oyunlar da mevcut. Hatta daha fazlasını da inceleyebilirsiniz.

Playstore’un özel indirimlerini incelemek isterseniz, sizi linke alalım. İndirimlerin kısa bir süre için geçerli olduğunu hatırlatmakta fayda var.Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.