Kategoriler

Bu İndirimler Kaçmaz

Oyun dünyasının vazgeçilmezlerinden biri de indirime giren içeriklerdir. Yıllardır beklediğimiz oyunlar ilk çıkışlarında ateş pahası olurlar ve zamanla belirli dönemlerde uygun indirimlerle, oyun dünyasındaki yerlerini korurlar.

Türkiye’nin internet şirketlerinden biri olan TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, belirli dönemlerde uygun fiyatlarla oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. FPS hayranlarının vazgeçilmezlerinden biri olan Battlefield 4 bugünden itibaren Playstore’da sadece 40 TL. Ayrıca yakın zamanda piyasaya çıkan Ryse: Son of Rome 54 TL’ye düşmüş durumda. Yarış severler için piyasaya çıkan NFS: Rivals ise 50 TL gibi uygun bir fiyattan satışta. Bütün bunların yanında Assassin’s Creed serileri, Saints Row IV ve PES 2014 de indirimden nasibini almış durumda. Daha fazlası için sizi linke davet edelim.

Oyunseverler Playstore mağazası sayesinde, Türkiye’nin her noktasından dünyanın en popüler PC ve Mac oyunların yanı sıra en çok tercih edilen free to playoyunlarının paketlerine de  diledikleri an ulaşabilmekte, bu oyunları ve paketleri TTNET faturaları ile taksitle, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile satın alabilmektedirler.

Fragtist-Playstore

Görüntülenmeler:
7
İlgili Kategoriler
Haber · Oyun Haberleri · Playstore