Bu Oyunlara % 80 İndirimle Sahip Olabilirsiniz Bu Oyunlara % 80 İndirimle Sahip Olabilirsiniz
Humble Bundle’ın yeni misafiri Square Enix ve aralarında Tomb Raider, Deus Ex, Just Cause gibi oyunların da olduğu içeriklere tam % 80 indirimle sahip... Bu Oyunlara % 80 İndirimle Sahip Olabilirsiniz

Humble Bundle’ın yeni misafiri Square Enix ve aralarında Tomb Raider, Deus Ex, Just Cause gibi oyunların da olduğu içeriklere tam % 80 indirimle sahip olabilirsiniz.

Sadece kısa bir süreliğine geçerli olan bu indirimlerde Sleeping Dogs Definitive Edition 7.49 dolar, Tomb Raider Collection 19.99 dolar, Deus Ex Collection 8.24 dolar, Lara Croft and the Temple of Osiris + Season Pass 14.49 dolar, Thief Collection 11.24 dolar, Hitman Collection 9.99 dolar, Tomb Raider DLC Collection 4.99 dolar, Just Cause Collection 4.74 dolar, Eidos Anthology 41.59 dolar, Blood Omen 2: Legacy of Kain 1.74 dolar ve çok daha fazla oyuna ulaşabilirsiniz.

% 80’e varan indirimlerden yararlanmak isterseniz sizi linke davet edelim.

Fragtist-Humble-Bundle-Square-EnixCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.