Bugün PC Oyuncularına 3 Oyun Ücretsiz! Bugün PC Oyuncularına 3 Oyun Ücretsiz!
Bugün, toplamda 3 oyunu ücretsiz olarak alabilir PC oyuncuları. Oyunlara ve ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz. Bugün PC Oyuncularına 3 Oyun Ücretsiz!

Bugün, toplamda 3 oyunu ücretsiz olarak alabilir PC oyuncuları.

Oyunlardan ilki What Remains of Edith Finch. 25 Ocak’a kadar Epic Games Store’dan ücretsiz olarak alabileceğiniz oyunda Washington’daki aile evini araştıran Edith karakterini oynuyoruz. Edith ile aile geçmişimizi araştırıp neden hayatta kalan son kişi olduğumuzu öğrenmeye çalışıyoruz. 2017 yılında piyasaya sürülen oyun, çıktığı dönemde epey beğenilmişti. What Remains of Edit Finch’e buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

İkinci oyunumuz ise Humble Store’da dağıtılan A Story About My Uncle. Kaybolan amcasını ararken kendini değişik diyarlarda uçup kaçarken bulan bir çocuğun hikayesini oynadığımız A Story About My Uncle da oynanmaya değer bir bağımsız. Oyuna 12 Ocak’a kadar buradan ulaşabilirsiniz.

Üçüncü ücretsiz oyunumuz ise Bomberman esintili eğlenceli bir çok oyunculu oyun olan Blast Zone! Tournament. 32 oyunculu büyük savaşlar, 500 harita, 24 tek oyunculu bölüm ve 10 milyardan fazla özelleştirme seçeneği sunan oyun henüz erken erişimde ancak hazır ücretsiz yakalamışken bir şans verilebilir. Türkçe dil desteği de bulunan oyuna 16 Ocak tarihine kadar buradan ulaşabilirsiniz.

Ocak Ayının Ücretsiz PS Plus Oyunları Belli Oldu