Kategoriler

Bugün Üç PC Oyunu Ücretsiz Alınabilir!

PC oyuncuları bugün üç adet oyunu ücretsiz olarak edinme şansına sahipler. Ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

PC oyuncuları bugün üç adet oyunu ücretsiz olarak edinme şansına sahipler.

Bu oyunlardan ilki Distraint: Deluxe Edition. GOG üzerinden ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyun, 2015 yılında piyasaya sürülen ve çok beğenilen Distraint’in geliştirilmiş sürümü. Bu sürümde dinamik renklendirme ile geliştirilmiş ışıklandırma, animasyon ve grafikler bulunuyor. Oyuna hemen buradan ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Diğer oyun ise daha önce söz verildiği gibi Epic Games Store’dan ücretsiz olarak alınabilecek olan JackBox Party Pack. Hemen buradan ulaşabileceğiniz oyun, adından da anlaşılacağı gibi bir dizi mini oyun içeriyor. ‘Parti’ ortamlarına birebir olan JackBox Party Pack, çok oyunculu oyunlarda oyuncuların akıllı telefonlarını kontrolcü olarak kullanmalarına da imlan tanıyor.

Son oyunumuz da Humble Store’un verdiği Deponia: The Complete Journey. Buradan ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz oyun, point-and-click meraklılarının kaçırmaması gereken bir fırsat sunuyor. Daedelic’in geliştirdiği üç Deponia oyununu içeren bu Complete Journey sürümü, Humble Store’un kış indirimleri kapsamında ücretsiz oldu.

Resident Evil 2 Remake’e Çıkışından Sonra Ücretsiz DLC Geliyor!
Görüntülenmeler:
11
İlgili Kategoriler
Haber · İndirimler · Oyun Haberleri · PC