Call of Duty : Ghosts’a makinalı tüfekler güçlendiriliyor. Call of Duty : Ghosts’a makinalı tüfekler güçlendiriliyor.
INfinity Ward’ın 2013 da geliştirdiği Call of Duty: Ghosts PC ve konsolda büyük başarı yakaladı.Fakat silahlardan birkaçının yeterli performansı gösteremediği bir süredir forumlarda ve... Call of Duty : Ghosts’a makinalı tüfekler güçlendiriliyor.

INfinity Ward’ın 2013 da geliştirdiği Call of Duty: Ghosts PC ve konsolda büyük başarı yakaladı.Fakat silahlardan birkaçının yeterli performansı gösteremediği bir süredir forumlarda ve oyuncular arasında konuşulmaktaydı. Özelikle Bizon, K7, Vetor, VEPR ve CBJ bu konuda en çok dikkati çekenlerdi. Sonunda yeni güncelleştirme ile hak ettikleri güçlere kavuşacakları, 35%ila 60% arasında güçlendirilen mini makinalı tüfeklerin yansıra diğer silahlarda da düzenlemelerin yapıldığı açıklandı.Cem Pirpak

Cem “ MuMiMaW” Pirpak Oyun dünyası ile tanışması "kasetli Commodore 64" ile oldu . Diablo , World of Warcraft , League of Legends oyunlarında beta testerlik yaptı. MuMiMaW nicki ile Amerika serverlerinde başarı ile temsil etti ülkesini. Şimdi Fragtist'in deniz manzaralı ofisine uğramadan video prodüksiyon ve TV departmanının yöneticiliğini yapmakta.