Call of Duty: Black Ops 4 Çıkış Yaptı! Call of Duty: Black Ops 4 Çıkış Yaptı!
Call of Duty’nin 200 milyonu aşan global oyuncu kitlesiyle en çok oynanan serisi, Call of Duty: Black Ops 4 ile geri döndü. Call of Duty: Black Ops 4 Çıkış Yaptı!

Call of Duty’nin 200 milyonu aşan global oyuncu kitlesiyle en çok oynanan serisi, Call of Duty: Black Ops 4 ile geri döndü.

Black Ops 4’ün üç farklı oyun modu bulunuyor: multiplayer, Zombies ve Blackout. Multiplayer, Black Ops serisinin bugüne kadarki en çok taktik içeren takım tabanlı çalışmaları oturmuş bir mücadele sunuyor. Silah kontrolleri, muharebe akışı, sağlık yenileme ve oyuncu hareketlerinde bir dizi yenilik getiriyor. Bunların yanı sıra ikonik Pick 10 sistemi de geri dönüyor. Black Ops 4, oyuncuların sadece tek başına güçlü olmalarına değil, birlikte çalışan bir ekip olarak yıkıcı olmalarına olanak tanıyor. Yeni başlayan ve geri dönen oyuncuların her birini kendi benzersiz ekipmanlarına ve oyun tarzlarına uyumlu kombinasyonlar sunuyor.

Orijinal Call of Duty Zombies’in 10’uncu  yıldönümünü kutlarken, Black Ops 4, tarihinde en büyük ilk gün teklifine sahip tamamen yeni bir Zombies deneyimi ilan etti. Çıkışta üç ayrı Zombies deneyimi bulunuyor: IX,  Voyage of Despair ve Blood of the Dead. 

Yeni oyun, sunduğu Blackout modunda kara, deniz ve hava taşıtlarını barındırıyor. Mason, Reznov ve Woods gibi kült hikaye karakterleri de dahil olmak üzere birçok oynanabilir karakter sunuyor. Zombies’te karakterler için Richtofen ve Takeo gibi karakterlerin yanı sıra Crash, Battery ve Seraph gibi uzmanlara yer veriliyor. Oyuncular genişleyen Blackout haritasının karşısında Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo ve daha fazla hayran favori haritalarından esinlenilen yerlerde savaşacaklar.

Call of Duty: Black Ops 4, aşağıdaki 5 farklı sürüm ile çıkıyor:

  • Standard and Digital Standard Edition
  • Digital Deluxe Edition
  • Pro Edition
  • Digital Deluxe Enhanced Edition
  • Mystery Box Collector’s Edition
-Basın bülteni.
Call of Duty: Black Ops 4 PC Sistem Gereksinimleri