Call of Duty: Infinite Warfare Kısa Süreliğine Ücretsiz Call of Duty: Infinite Warfare Kısa Süreliğine Ücretsiz
Beklenen etkiyi yaratamayan Call of Duty: Infinite Warfare, kısa bir süreliğine ücretsiz. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Call of Duty: Infinite Warfare Kısa Süreliğine Ücretsiz

4 Kasım tarihinde piyasaya çıkan FPS oyunumuz Call of Duty: Infinite Warfare, kısa bir süreliğine ücretsiz.

Hem single hem de multiplayer olarak oynayabildiğimiz oyun, PlayStation 4 platformunda bu hafta için ücretsiz. Denemek isteyenler, hikayenin sadece 2 bölümünü ve multiplayer modunun 15. seviyesine kadar oynayabilecekler. Zombilerimiz ise üçüncü seviyeden daha yukarı çıkmayacaklar. Eğer ücretsiz denedikten sonra oyunu satın almaya karar verirseniz, seviyenizden ve kazandıklarınızdan hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz.

Oyun, 20 Aralık tarihine kadar ücretsiz olacak. İndirmek için PlayStation Store’un demo bölümüne uğramanız yeterli veya “Call of Duty: Infinite Warfare free trial” şeklinde arama yaparsanız oyuna ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyun için PS4 platformunuzda 60GB’lık boş alana ihtiyacınız var.

BATMAN – The Telltale Series Sezon Finali Çok YakınCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.