Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Remastered Sürümü Geliyor Olabilir! Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Remastered Sürümü Geliyor Olabilir!
İlk Modern Warfare'in ardından Call of Duty: Modern Warfare 2 de yenilenmiş bir sürümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir. Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Remastered Sürümü Geliyor Olabilir!

İlk Modern Warfare’in ardından Call of Duty: Modern Warfare 2 de yenilenmiş bir sürümle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir.

Eurogamer’ın haberine göre resmi bir duyuru olmasa da durum kesin. İşin arkasında Modern Warfare Remastered’ı geliştiren Raven Software mi var bilmiyoruz çünkü hangi stüdyonun geliştirdiği belirtilmemiş. Ancak yenilenmiş sürümün bu kez daha ucuz olacağı söyleniyor. Modern Warfare Remastered 40 dolara satılırken Modern Warfare 2’nin remastered sürümünün 25 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan esas ilgi çekici nokta ise yenilenmiş sürümde multiplayer modlarının yer almayacak olması. Eğer haber doğruysa Activision’ın böyle bir karar almış olması ilginç. Serinin son oyunlarında oturan multiplayer kitlesini bölmek istememiş olabilirler tabii.

Oyunun PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirildiği de iddialar arasında; PC sürümüyle ilgili bir bilgi henüz yok. Ayrıca oyunun 30 Nisan’da çıkacağı da söyleniyor. Ancak ortada resmi bir duyuru olmadığını hatırlatalım. Beklemedeyiz.

Black Ops 4 Resmi Olarak Duyuruldu!