Call of Duty: Warzone Oyuncuları Bu Kostümle Görünmez Oluyor Call of Duty: Warzone Oyuncuları Bu Kostümle Görünmez Oluyor
(Haber Bülteni) Call of Duty: Warzone’nun 5 aylık satın alınabilir olan kostümü, oyuncuları görünmez kılıyor. Nasıl mı? Yosun ve çimenlerden oluşan av kamuflaj kostümü... Call of Duty: Warzone Oyuncuları Bu Kostümle Görünmez Oluyor

(Haber Bülteni)

Call of Duty: Warzone’nun 5 aylık satın alınabilir olan kostümü, oyuncuları görünmez kılıyor. Nasıl mı? Yosun ve çimenlerden oluşan av kamuflaj kostümü buglarla dolu. Bug’lı kıyafeti giyen oyuncular, düşmandan uzaklaştıkça görünmez hale gelerek belki de gelmiş geçmiş en iyi kamuflaj kostümünü seçmiş oluyorlar.

Oyundaki bu hatanın ne kadar zamandır varolduğu belli değil. Ancak bu kostümün oyuna dahil olduğu tarih olan Ağustos 2020 belki bir ipucu verebilir. Forest Spirit (Orman Ruhu) isimli bu kamuflaj kıyafeti 1800 COD puanı (18$) ile yalnızca Eloko bundle’dan satın alınabiliyor.

Kamuflaj giyen oyuncu, dürbünden bakıldığında veya nişan alındığında tekrar görünür oluyor, fakat bu görünürlük de sadece belirli bir mesafeye kadar geçerli. Belli bir noktadan sonra, oyuncunun yalnızca silahı ve kafası gözüküyor.

Aşağıdaki videoda oyun esnasında bunun nasıl gerçekleştiğini görebilirsiniz:

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.