Call of Duty: WWII Özel Çokluoyuncu Betasına Erişim Kazanın Call of Duty: WWII Özel Çokluoyuncu Betasına Erişim Kazanın
Call of Duty: WWII'de özel bir yolculuğa çıkacak ve İttifak güçlerinin başarısı için önem taşıyan Avrupa cephelerinde savaşacağız. Call of Duty: WWII Özel Çokluoyuncu Betasına Erişim Kazanın

Call of Duty tarihin en büyük askeri savaşı ve serinin doğduğu yer olan II. Dünya Savaşı’na dramatik biçimde geri dönüyor.

3 Kasım Cuma günü Call of Duty: WWII oyuncuları unutamayacakları bir yolculuğa çıkacak ve İttifak güçlerinin başarısı için hayati önem taşıyan Avrupa cephelerinde savaşacaklar. Yeni Call of Duty epik çapta gerçekçilik, aslına uygunluk ve sinematik görseller sunacak. Oyunun karada geçen çatışmalarına ek olarak Çokluoyuncu kısmı tanınmış harita bölgelerinde yeni modlar, sistemler ve oynanış yenilikleri getirecek; yeni Nazi Zombies işbirliği modu ise yepyeni bir hikaye ve adrenalin dolu bir deneyim yaşatacak. Activision tarafından yayınlanan ve Sledgehammer Games tarafından geliştirilen Call of Duty: WWII yeni nesil konsollarda II. Dünya Savaşı oyun deneyimini belirleyen oyun olacak.

Call of Duty: WWII dünyayı sonsuza dek değiştiren bir savaşta birlikte çatışan askerlerin unutulmaz kahramanlıklarını sunan cesur bir sinematik deneyim ile seriyi kökenlerine geri götürüyor. Activision’ın bu heyecanlı yeni oyununda II. Dünya Savaşı’nın son derece dürüst bir yorumunu, tanınmış karakterler eşliğinde ünlü 1. Piyade Bölüğünün perspektifinden göreceksiniz. Etkileyici görseller ve inanılmaz sesler eşliğinde oyuncular Normandiya sahillerine çıkarma yapacak, Paris’i özgürleştirmek için Fransa boyunca ilerleyecek ve tüm zamanların en tanınmış muharebeleri eşliğinde Almanya’ya doğru gideceksiniz.

Call of Duty: WWII Çokluoyuncu modları oyuncuları II. Dünya Savaşı’nın Avrupa cephelerindeki en tanınmış bölgelerine götürecek, otantik silahlar ve ekipmanlar eşliğinde karada geçen, yüksek tempolu aksiyonlar sunacak. Çokluoyuncu kısmında Divisions isminde karakter ve sınıf yaratımına yeni bir yaklaşım sunan özellik, anlatıma dayalı yepyeni bir çokluoyuncu modu sunacak olan War ve oyuncuların arkadaşları ile etkileşim kurup sosyalleşmeleri için tasarlanmış ve Call of Duty sosyal camiasında bir ilk olan Headquarters da yer alacak. Yeni nesle II. Dünya Savaşı deneyimi sunacak olan oyunda ayrıca yine bu savaş sırasında geçen farklı bir hikaye anlatan ve beklenmedik sürprizler ve adrenalin dolu anlarla dolu yeni işbirliği modu Nazi Zombies de bulunacak. Çokluoyuncu hakkında daha fazla bilgi E3 fuarında açıklanacak, Nazi Zombies deneyimi ile ilgili bilgiler ise ileriki bir tarihte verilecek.

Katılımcı mağazalardan vereceğiniz Call of Duty: WWII ön siparişi ile ilk olarak PlayStation 4’te düzenlenecek olan Özel Betaya katılma şansı da elde edeceksiniz. Call of Duty: WWII ön siparişleri şu versiyonlar için verilebilecek:

  • Base Edition ve Digital Base Edition.
  • Digital Deluxe Edition – Season Pass ve fazlası.
  • Pro Edition – Season Pass, koleksiyonluk SteelbookTM ve fazlası.
Call of Duty WWII – İlk Fragman Yayımlandı ve Zombi Modu Onaylandı


Ceyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.