Call of Duty WWII – United Front DLC’si PS4’te Çıktı Call of Duty WWII – United Front DLC’si PS4’te Çıktı
Call of Duty WWII'nun United Front DLC'si diğer platformlardan önce PlayStation 4 kullanıcılarına sunuldu. Call of Duty WWII – United Front DLC’si PS4’te Çıktı

Call of Duty WWII’nun United Front DLC’si diğer platformlardan önce PlayStation 4 kullanıcılarına sunuldu.

Oyuna üç yeni harita, yeni bir War modu görevi ve yeni Nazi Zombies hikayesi getiren United Front epey dolu görünüyor. Eklenen haritalardan Market Garden oyuncuları yakın çatışmalar yapmak zorunda bırakırken Monte Cassino ise savaşla harabeye dönmüş bir köyde geçiyor ve evlerin çatıları başrolde. Üçüncü ve son yeni harita ise Stalingrad. Adından da anlaşılabileceği üzere II. Dünya Savaşı’nın en kanlı kuşatmalarından birini konu ediniyor. Haritada farklı uçlarda yer alan iki ana üs bulunuyor.

Yeni War görevi ise Operation Supercharge. Bu görevde oyuncular Tunus’ta Nazilerin kontrol ettiği bir köye saldırıp bazı önemli erzakları ele geçirmeye çalışacaklar. Yeni Nazi Zombies bölümünün adıysa The Tortured Path ve oyunculara yepyeni bir zombi deneyimi yaşatacak.

Activision’ın Sony ile yaptığı anlaşma gereği ilk olarak PlayStation 4 platformuna çıkan United Front DLC’sinin PC ve Xbox One için ne zaman yayımlanacağı henüz açıklanmadı.

Call of Duty WWII Activision’a 1 Milyar Dolardan Fazla Kazandırdı