Kategoriler

Casper’dan Excalibur Dizüstü Oyun Bilgisayar Serisi

Casper, 25. yılına özel sürprizlerini Excalibur dizüstü oyun bilgisayar serisi ile devam ettiriyor. Oyunculara özel tasarlanan Excalibur tanıtıldı.

Casper, 25. yılına özel sürprizlerini Excalibur dizüstü oyun bilgisayar serisi ile devam ettiriyor. Oyunculara özel tasarlanan Excalibur tanıtıldı.

Ürün, NVIDIA GeForce GTX 960M ve GTX 970M ekran kartları ve seçimli olarak 4 GB ya da 6 GB ekran belleğine sahip. Skylake Intel işlemci teknolojisi sayesinde üretkenliği 2,5 kat artırıyor ve güçlü grafik performansıyla oyuna hemen başlamanızı sağlıyor. Intel’in en yeni 6.nesil işlemcilerinin kod adı olan Skylake, düşük güç tüketimi sağlarken, performansı çok daha yükseklere taşıyor. Performans odaklı Core i7 6700HQ işlemci, termal ve güç paylarından yararlanarak frekansını dinamik bir şekilde arttıran Intel Turbo Boost Teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz anda otomatik olarak hızını arttırarak 2.6 Ghz’den 3.5 Ghz’e çıkabiliyor. İhtiyaç duyduğunuzda hızaşırtma ile hızını artırmasının yanısıra, ihtiyaç olmayan durumlarda ise enerji tasarrufu sağlıyor. Bir önceki mobil performans serisinde kullanılan işlemcilere göre performansı yüzde 20 daha hızlı.

Oyun Atmosferini Yaşatan Tasarım

Ürünün dayanıklı ve şık metal tasarımı yanında, ürünün ışıklı klavye ve touchpad, düşük ışıklandırmalı ortamlarda kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra, etkileyici bir görünüme sahip. CPU ve GPU ısıları artmaya başladığında kırmızıya dönüşen aydınlatmasıyla fark yaratıyor. Ergonomik klavyesi, kırmızı renkli W-A-S-D tuşları ise oyuncular için özel tasarlanmış.

  • Casper Excalibur içinde bulunan SSD seçeneği de bu maksimum performansı ekstra hız ile daha da artırıyor.
  • 32 GB DDR-4 RAM seçeneği sayesinde aynı anda daha fazla işlemi daha hızlı yapmak mümkün.
  • Güçlü Turbo Fan, yüksek enerji ve performansın neden olduğu ısıyı sisteminizden hızla uzaklaştırıyor.

Ürünün hediyesi Nvidia marka mousepad yanında, www.casperexcalibur.com.tr‘ye ürün seri numarası ile kayıt olan ürün sahiplerine de hediye oyun kredileri gibi sürpriz hediyeleriyle birleşince, Excalibur kullanıcısına sadece bu ürünün keyfini sürmek kalıyor.

-Basın bülteni

 

Görüntülenmeler:
13
İlgili etiketler:
· · ·
İlgili Kategoriler
Dizüstü · Donanım · Haber