Child of Light ve Valiant Hearts Nintendo Switch’e Geliyor! Child of Light ve Valiant Hearts Nintendo Switch’e Geliyor!
Ubisoft, Child of Light ve Valiant Hearts: The Great War oyunlarının Nintendo Switch platformuna da çıkış yapacağını duyurdu. Child of Light ve Valiant Hearts Nintendo Switch’e Geliyor!

Ubisoft, Child of Light ve Valiant Hearts: The Great War oyunlarının Nintendo Switch platformuna da çıkış yapacağını duyurdu.

El çizimi grafiklerle dikkat çeken oyunlar 2014 yılında piyasaya sürülmüştü ve büyük beğeni toplamıştı. İki oyuncunun birlikte oynayabildiği Child of Light’ta oyunculardan biri lider olarak Aurora’yı, diğeri ise onun yol arkadaşı ateş böceği karakterini oynayabiliyordu. Oyun, Switch’in Joy-Con kontrolcüsüyle oynanabilecek.

Valiant Hearts ise duygusal hikayesiyle dikkat çeken bir I. Dünya Savaşı oyunuydu ve Switch’te tamamen touchpad üzerinden oynanabilecek. Ubisoft, oyunun Switch platformunda daha önce hiç olmadığı kadar etkileşimli olacağını söylüyor. Oyunun karakterleri ve dünyasıyla daha önce hiç olmadığı kadar etkileşime geçebilecek oyuncular. Ayrıca Valiant Hearts: Dogs of War isimli interaktif çizgi roman da oyunun Switch sürümünün içinde yer alacak. Bu çizgi roman Walt ve Cassie isimli savaş köpeklerine odaklanıyor.

Ubisoft’un duyurusuna göre Child of Light 11 Ekim’de, Valiant Hearts ise 8 Kasım’da Switch platformunda çıkış yapacak.

Broken Sword 5 Nintendo Switch’e Geliyor!