CoD: Advanced Warfare’da Cross Buy Sistemi Uygulanacak CoD: Advanced Warfare’da Cross Buy Sistemi Uygulanacak
Activison’dan gelen CoD: Advanced Warfare’de Cross Buy sistemi uygulanacak açıklaması ile firmanın oyuncuların tüm parasını istemediği anlaşıldı. Activision‘un yaptığı açıklamaya göre yeni Call of Duty... CoD: Advanced Warfare’da Cross Buy Sistemi Uygulanacak

Activison’dan gelen CoD: Advanced Warfare’de Cross Buy sistemi uygulanacak açıklaması ile firmanın oyuncuların tüm parasını istemediği anlaşıldı.

Activision‘un yaptığı açıklamaya göre yeni Call of Duty oyunu CoD: Advanced Warfare‘da cross buy sistemi uygulanacak. Oyuna getirilecek olan bu sistem sayesinde oyunu PlayStation 3 veya Xbox 360’a alırsanız ücretsiz olarak PlayStation 4 ve Xbox One’da da oynayabileceksiniz.

4 Kasım‘da piyasaya çıkacak olan CoD: Advanced Warfare’i eski nesil konsolunuzda aldığınızda 31 Mart 2015 tarihine kadar yeni nesil konsolunuza geçirip oyunu bu yeni konsolunuzda oynayabileceksiniz. Activision’ın yaptığı bu açıklama ile oyuncular firmayı bu kararından dolayı tebrik etmeye başladı. Oyunun yayınlanan yeni multiplayer videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.