Command and Conquer Serisi Remaster Sürümleriyle Geri Geliyor! Command and Conquer Serisi Remaster Sürümleriyle Geri Geliyor!
EA, Command and Conquer remaster'larına firma olarak sıcak baktıklarını açıklamıştı ve serinin ilk remaster duyurusu resmi olarak yapıldı. Command and Conquer Serisi Remaster Sürümleriyle Geri Geliyor!

Electronic Arts, geçtiğimiz ay Command and Conquer remaster’larına firma olarak sıcak baktıklarını açıklamıştı ve serinin ilk remaster duyurusu resmi olarak yapıldı.

Firma, ilk Red Alert oyunuyla Tiberian Dawn’ın remaster sürümleri üzerinde çalışıldığını açıkladı. Üstelik Tiberian Dawn oyununu geliştiren Westwood Studios’un çalışanları remaster sürümü üzerinde de çalışacak. Westwood Studios kapandıktan sonra birçok çalışanı bir araya gelerek Petroglyph Games’i kurmuştu. EA de remaster sürümlerinde Petroglyph Games ile çalışılacağını, yani beklentimizi yüksek tutabileceğimizi söylüyor. Bu işin altından kalkabileceklerine inancımız tam bizim de.

Covert Ops, Counterstrike ve Aftermath genişlemelerinin de dahil olacağı remaster sürümlerinin ne zaman çıkış yapacağı henüz belli değil. Ancak bunca zaman bekleyen Command and Conquer hayranları biraz daha bekleyebilir diye düşünüyoruz.

BlizzCon 2018: Warcraft 3: Reforged Duyuruldu!