Kategoriler

COMPUTEX: Asus’tan Yeni All-in-One: Zen AiO

Computex’e Asus ile devam ediyoruz. Pek çok yeni ürününü Tayvan’da tanıtan firma, Zen ailesine mensup All-in-One olan Zen AiO’ları da es geçmedi.

Computex haber zincirimize Asus ile devam ediyoruz. Pek çok yeni ürününü Tayvan’da tanıtan firma, Zen ailesine mensup All-in-One olan Zen AiO‘ları da es geçmedi.

Asus’un iyi işler çıkardığı Zen serisinin tasarım ayrıntılarını üzerinde barındıran bilgisayar, iki farklı modelle karşımıza çıkacak: 23.8″‘lik Zen AiO Z240IC ve 21.5″lik Zen Aio Z220IC. 23.8″lik model, Intel’in RealSense 3B teknolojili kamerasına da sahip olacak. Bu kamera ile birlikte jestlerimizi kullanarak bilgisayarı kontrol edebileceğiz.

Her ne kadar Zen elementleri barındırsa da, dikkatli gözler modellerde bir tutam iMac havası da sezecektir. Eh, tasarım iyi olsun da… En ince kısmı sadece 6mm olan bilgisayar, teknik özellikleriyle de dikkat çekiyor. 32GB’a kadar DDR4 bellek, SSD depolama ve 4GB bellekli NVIDIA GeForce GTX 960M GPU, oldukça iyi özellikler olarak göze çarpıyor. 8W stereo ses sunan hoparlörler de cabası.

Bilgisayarların sahip olduğu bir diğer özellik de, USB’nin iki katı daha yüksek transfer hızına sahip olduğu söylenen USB 3.1’le geliyor oluşu (evet, Type-C). Bilgisayarların fiyatları ya da ne zaman piyasada olacağı gibi konulara henüz değinilmedi. Bunu da belirtelim.

fragtist-asus-zen-aio-1

 

Görüntülenmeler:
5
İlgili etiketler:
· · · · · · · ·
İlgili Kategoriler
Computex · Donanım · Haber · PC