Conan O’Brien, Assassin’s Creed Unity Oynarsa Conan O’Brien, Assassin’s Creed Unity Oynarsa
Amerikalı ünlü sunucu Conan O’Brien, Amerika’da çıkışını bugün gerçekleştirmiş olan Assassin’s Creed Unity’i oynadı. Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Assassin’s Creed Unity, bugün Amerika’da çıkışını gerçekleştirdi. Conan... Conan O’Brien, Assassin’s Creed Unity Oynarsa

Amerikalı ünlü sunucu Conan O’Brien, Amerika’da çıkışını bugün gerçekleştirmiş olan Assassin’s Creed Unity’i oynadı.

Ubisoft’un merakla beklenen oyunu Assassin’s Creed Unity, bugün Amerika’da çıkışını gerçekleştirdi. Conan O’Brien da hiç beklemeden kendi programında oyuna yer verdi. Clueless Gamer isimli bölümde son çıkan önemli oyunları oynayıp derecelendiren ünlü sunucu, programının yeni bölümünde yeni nesil konsollar ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olan Assassin’s Creed Unity‘e yer verdi.

Oyunu incelemeye başlar başlamaz esprileri art arda yapmaya başlıyor. Özellikle Fransızların İngiliz aksanı ile konuşmalarına takılan Conan, her yerde saman balyalarının bulunması hakkında da espriler yapıyor. Normalde oyunlarla pek bir alakası olmayan Conan O’Brien, Assassin’s Creed Unity’de dövüşürken de gayet iyi işler çıkartıyor. Oyunun tutorial bölümlerini bitirdikten sonra asıl oyuna başlayan Conan “6 gündür burada bu oyunu oynuyorum” diye bir espri de yapıyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizlere Conan O’Brien’ın Assassin’s Creed Unity macerasıyla baş başa bırakalım. Oyun, 13 Kasım‘da Avurpa çıkışını gerçekleştirecek.