Conan O’Brien, Halo 5 Oynarsa Conan O’Brien, Halo 5 Oynarsa
Amerikalı ünlü sunucu Conan O’Brien, geçtiğimiz gün Microsoft konferansında gösterilen Halo 5: Guardians oyununu oynadı. Conan O’Brien, Halo 5 Oynarsa

Amerikalı ünlü komedyen Conan O’Brien, geçtiğimiz gün Microsoft konferansında gösterilen Halo 5: Guardians oyununu oynadı.

Oyunlarla pek alakası olmayan Conan O’Brien, Xbox sahiplerinin merakla beklediği Halo 5: Guardians oyununu kendi programının Clueless Gamer bölümünde oynadı. HBO kanalında yayınlanan Silicon Valley isimli dizinin oyuncularından TJ Miller, Thomas Middleditch ve Zach Woods ve kendi programının sunucusu Andy Richter ve daha önceki Clueless Gamer bölümlerinden de tanıdığımız Aaron Bleyaert ile Halo 5’in çoklu oyunculu modunu oynuyor.

Silicon Valley dizisinin oyuncuları ile karşı karşıya oynadığı bu maçlarda kaybeden Conan, çözümü hile yapmakta buluyor. Halo 5’in multiplayer tasarımcısını kendisi yerine oynatan Conan, yine esprileri ile herkesi güldürmeyi başarıyor. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri aşağıdaki videoya alalım. Halo 5: Guardians, 27 Ekim’de çıkışını gerçekleştirecek.