Conan O’Brien Super Smash Bros. Oynarsa Conan O’Brien Super Smash Bros. Oynarsa
Amerika’lı ünlü komedyen Conan O’Brien, kendi programındaki Clueless Gamer isimli bölümünde Super Smash Bros. oynadı. Nintendo’nun E3 2014’te düzenlemiş olduğu konferansta tanıttığı Super Smash Bros, Conan... Conan O’Brien Super Smash Bros. Oynarsa

Amerika’lı ünlü komedyen Conan O’Brien, kendi programındaki Clueless Gamer isimli bölümünde Super Smash Bros. oynadı.

Nintendo’nun E3 2014’te düzenlemiş olduğu konferansta tanıttığı Super Smash Bros, Conan O’ Brien’ın eline düştü. Henüz yapım aşamasında olan oyunu oynama fırsatı bulan Conan O’Brien, oyunun henüz bir kapak tasarımının olmadığını bildiğinden kendi çizimiyle bir kapak görseli de hazırlamış. Tüm Nintendo evreninden karakterlerin birbirleriyle dövüştüğü bu oyunda, Conan O’Brien da oyunu ilk oynarken zorlansa da kısa bir süre içerisinde profesyonelleşiyor.

Oyunun Wii U sürümünü oynayan Conan O’Brien, Mario’nun kazananı alkışlama animasyonunu da tamamen “sarkastik bir alkışlama” olarak yorumluyor. Aaron Blair ile oyunu oynayan Conan O’Brien, daha heyecanlı bir deneyim elde etmek için Team Coco ekibinden iki kişi daha çağırıyor. Kendisinin oyun hakkındaki düşüncelerini ve nasıl oynadığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.