Cooler Master, İlk Temperli Cam ARGB Ekran Kartı Destek Aparatını Duyuruyor Cooler Master, İlk Temperli Cam ARGB Ekran Kartı Destek Aparatını Duyuruyor
(Haber Bülteni) Cooler Master, ARGB aydınlatma teknolojisine sahip ilk temperli cam ekran kartı destek aparatını piyasaya sunuyor. Yeni nesil grafik kartları ağırlaştıkça, destek braketlerine... Cooler Master, İlk Temperli Cam ARGB Ekran Kartı Destek Aparatını Duyuruyor

(Haber Bülteni)

Cooler Master, ARGB aydınlatma teknolojisine sahip ilk temperli cam ekran kartı destek aparatını piyasaya sunuyor. Yeni nesil grafik kartları ağırlaştıkça, destek braketlerine duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor.

The MasterAccessory ARGB GPU destek braketi, temperli camın gücünü ve estetiğini kullanıyor. Şirket içerisinde test edilen temperli cam, en ağır ekran kartlarını bile destekleyebiliyor. Kutu içeriğine gelen dahili tutucu aparatlar iki farklı yönde monte edilebiliyor. Mıknatıslı taban yapısına sahip taban yapısı ise braketin titreşimlerden etkilenmesini engelliyor.

Taban plakasından gelen ARGB aydınlatmayı dağıtmak için temperli cama kazınmış opak bölümler bulunur. Temperli cam üzerine yapılan CNC işleme, ışığın camdan geçmesi için hatlar oluşturur. ARGB aydınlatma daha estetik bir görünüm için kapatılabilir. ARGB GPU Braketinin evrensel tasarımı, çeşitli grafik kartı ve Bilgisayar kasası kombinasyonlarına uyacak şekilde kaydırılabilir ve kitlenebilir bir yapıya sahip. ARGB GPU Destek Braketi, 41 mm ila 171 mm yükseklik aralığına sahip ayarlanabilir bir kol ile GPU’nun ağırlık açısından kritik noktalarını destekleyerek grafik kartı sarkmasını ortadan kaldırıyor.

Özellikler:

  • Grafik Kartı Sarkmalarını Ortadan Kaldırın – ARGB GPU Destek braketi ile ekran kartılarının ağırlığını destekleyerek PCI-e yuvasına binen yükü ortadan kaldırın.
  • ARGB Aydınlatmalı Temperli Cam – CNC ile işlenmiş temperli cam, ARGB aydınlatmanın hareket etmesi için belirli hatlar oluşturur. Daha estetik bir görünüm için bu ARGB aydınlatma kapatılabilir.
  • Kolay Kurulum – %100 aletsiz kurulum desteği ile destek braketini kolayca yerleştirin. Destek kolları klipsli bir yapıya sahiptir.
  • Çok Yönlü Kurulum – Ekran kartını arka ucundan veya yan panelinden desteklemeniz için kutu içeriği iki farklı yöne sahip destek kolu içerir. Her iki destek koluda klipsli yapıya sahip.
  • Bileşenlerinizi Korur – Anakartın PCI-e yuvasına binen yükü ve ekran kartınızın sarkmasını engelleyerek bileşenlerinizin ömrünü uzatır.
  • Çok Yönlü Destek – ARGB GPU Braketinin evrensel tasarımı, çeşitli grafik kartı ve Bilgisayar kasası kombinasyonlarına uyacak şekilde kaydırılabilir ve kitlenebilir yapıya sahiptir. Yapmanız gereken tek şey kaydırmak ve kitlemek.

 Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.