Cooler Master, MasterWatt Lite 230V Güç Kaynağı Serisini Tanıtıyor Cooler Master, MasterWatt Lite 230V Güç Kaynağı Serisini Tanıtıyor
Cooler Master, güç kaynağı serilerinin en yenisini tanıtıyor; MasterWatt Lite 230V. Detayları haberimizden okuyabilirsiniz. Cooler Master, MasterWatt Lite 230V Güç Kaynağı Serisini Tanıtıyor

Cooler Master, güç kaynağı serilerinin en yenisini tanıtıyor; MasterWatt Lite 230V.

MasterWat Lite Serisinin oldukça basit olması hedefleniyor. Kutuda güvenilir bir motorun temel unsurları var, bu yüzden bunu düşünmek zorunda değilsiniz. Daha yüksek kararlılık için Active PFC ve PWM teknolojisi özellikleri eklendi, emniyet ile düşük enerji etkisi için ErP 2013 ve CE derecelendirmelerini sağlanıldı.

Gelişmiş Devre Tasarımı – Aktif PFC + PWM, çift ileri topoloji ve çift EMI filtresi ile kombine edildiğinde, güç çıkış verimliliğini, sisteminizin performansını ve kararlılığını artırır.

Sessiz ve Dayanıklı Fan – Cooler Master’ın 120mm HDB sıcaklık kontrollu fanı, sürtünme olmaksızın daha sorunsuz çalışabilir, bu da sessiz ve daha dayanıklı hale getirir.

Green Power– ErP 2013 Lot6 ile uyumlu. Güç kaynağınızın sistem bekleme modunda 0,5W’den daha azını ve 5V bekleme modunda% 45’ten daha düşük aktarım verimi kullandığını garanti eder.

Güvenlik Koruması – Dahili Aşırı Sıcaklık Koruması (OTP) ile tam koruma özellikleri (OCP / OVP / UVP / SCP / OPP) elektrik kesintilerinden kaynaklanan hasar riskini en aza indirir.

80 Plus Standard 230V EU Certified – 85% verimlilik.

Cooler Master MasterWatt Lite 230V 4 model içerir – 400W / 500W / 600W / 700W

Fiyatlandırma

MasterWatt Lite, Ocak 2017’den itibaren yerel perakende satış mağazalarında, 39,99 € / 49,99 € / 59,99 € / 64,99 perakende satış fiyatı ile satışa sunulacak.

Cooler Master Yeni Oyuncu Fare Serisi MasterMouse TanıtıldıCeyda Doğan Karaş Editor in chief

86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.