Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Soğutucu Modellerini Tanıtıyor Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Soğutucu Modellerini Tanıtıyor
(Haber Bülteni) Cooler Master bugün MasterAir ailesinin iki yeni üyesi MA612 Stealth ve MA612 Stealth ARGB modellerini duyurdu. MA612 Stealth baştan aşağı jet siyah... Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Soğutucu Modellerini Tanıtıyor

(Haber Bülteni)

Cooler Master bugün MasterAir ailesinin iki yeni üyesi MA612 Stealth ve MA612 Stealth ARGB modellerini duyurdu.

MA612 Stealth baştan aşağı jet siyah renk tasarımı ve olağanüstü soğutma performansı ile geliyor. Asimetrik ısı borusu tasarımı, ısıyı eşit ve hızla iletmesi için 6 ısı borusu ve nikel kaplamalı taban ile donatılmış. Push-Pull tasarımı ile yerleştirilen iki adet SickleFlow fanlar sessiz ve yüksek bir performans vadediyor.  

                 

Cooler Master MasterAir MA612 Stealth Özellikleri

 

  • Çift SickleFlow 120 Fan – Yeniden tasarlanmış kavisli kanatların push-pull kurulumu, hava akışını ve basıncını optimize ederek en ideal soğutma performansını sağlar.
  • Nikel Tabanlı 6 Bakır Isı Borusu – 6 Isı borusu ve nikel kaplamalı taban, maksimum yüzey teması ile mükemmel ısı iletimi sağlar.
  • Asimetrik Isı Borusu Tasarımı – Asimetrik ısı borusu yerleşimi, çeşitli anakart ve RAM modelleri için yeterli alanı sağlayarak uyumluluk sağlar.
  • Görünmez Siyah Donanım – Tamamen siyah tasarım koyu renkli birinci sınıf kaplama ve görünüm sunar.
  • Adreslenebilir RGB Aydınlatma – ARGB model ile birlikte gelen çift SickleFlow ARGB fan ile sisteminize ışık katın. (ARGB aydınlatma sadece MA612 Stealth ARGB modelinde bulunur)

 

 

 

                 

 

Cooler Master MA612 Stealth ve MA612 Stealth ARGB çok yakın bir zamanda Türkiye’de ki yetkili satıcılarda satışta olacak.Pakize Kaya Bodur

Oyun oynayarak para kazanma hayalini PC Gameworld'de bir dönem gerçekleştirmiş, 2D Prince of Persia ile başladığı oyun hayatına rpg ve strateji oyunları ile devam etmiş, Sid Meier's Civilization'ın büyük hastası, Star Wars sever.