Corsair İki Yeni VENGEANCE RGB DDR4 Ram Ürününü Tanıttı Corsair İki Yeni VENGEANCE RGB DDR4 Ram Ürününü Tanıttı
Oyuncular, içerik oluşturucular ve bilgisayar üreticileri için bileşenlerde dünya lideri olan CORSAIR, bugün ünlü VENGEANCE DDR4 serisine iki yeni yüksek performanslı ürününü duyurdu. CORSAIR... Corsair İki Yeni VENGEANCE RGB DDR4 Ram Ürününü Tanıttı

Oyuncular, içerik oluşturucular ve bilgisayar üreticileri için bileşenlerde dünya lideri olan CORSAIR, bugün ünlü VENGEANCE DDR4 serisine iki yeni yüksek performanslı ürününü duyurdu. CORSAIR VENGEANCE RGB RT ve CORSAIR VENGEANCE RGB RS. Başlangıçta VENGEANCE RGB RT için 4,600 MHz’e kadar frekanslarda ve 256 GB’a kadar kitlerde ve 3,600 MHz’e kadar frekanslarda ve VENGEANCE RGB RS için 128 GB’a kadar kitlerde mevcut olan her iki seri de çarpıcı yeni bir tasarıma sahip.

Yeniden tasarlanmış dinamik, panoramik RGB aydınlatması ve cesur PC yapılarına uyan göz alıcı modüller için modern ısı yayıcı profilleri. Şık dış görünümün altında VENGEANCE RGB RT ve VENGEANCE RGB RS, tümü ömür boyu garantiyle desteklenen, en yüksek performans ve hız aşırtma potansiyeli için optimize edilmiş, sıkı ekranlı bellek yongaları ile performans ve kalite için CORSAIR mirasını sürdürüyor.

AMD DDR4 anakartlar için özel olarak optimize edilen VENGEANCE RGB RT, uyumlu görünümle yıldırım hızında yanıt süreleri ve maksimum bant genişliği sağlar. On adet ayrı adreslenebilir RGB LED, herhangi bir görüş açısından muhteşem RGB aydınlatması için engelsiz sarma aydınlatması sağlayan panoramik bir ışık çubuğuna yerleştirilmiştir.

Tunç ve beyaz renk çeşitleri bulunan modülün ayırt edici çift tonlu katı alüminyum ısı dağıtıcısı, ısıyı sisteminizden verimli bir şekilde uzaklaştırır. Uyumlu AMD anakartlara takıldığında, VENGEANCE RGB RT, sisteminizin desteklenen maksimum hızına göre otomatik olarak yapılandırılarak daha hızlı yükleme süreleri, çoklu görev ve daha fazlasını sunar ve bunların tümü BIOS’ta herhangi bir değişiklik olmadan gerçekleşir.

İster deneyimli bir bilgisayar üreticisi, ister ilk kez kullanan biri olun, VENGEANCE RGB RT, çarpıcı görünüm ve mükemmel performansı basit AMD dostu uyumlulukla birleştirir.

King’s Bounty II bambaşka bir oyun olmuş. İnceledik.Berk Yakar

Bilgisayar oyunları macerası Amiga 500 ile başladı. Bilimkurgu edebiyatına olan büyük ilgisinin yanısıra sıkı bir anime ve manga takipçisi.